In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Pytania i odpowiedzi] MiHome Security 360 - kamera

2021-05-11 23:59:20
328 3
Poruszę temat, który jest powszechny, jednak nie udało mi się znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi.. chodzi o.. kamerkę Mi Home 360. Ale od początku:

Pierwszą kamerkę zakupiłam na początku 2020roku. Bez problemu ją uruchomiłam i cieszyłam się nią przez ten czas. Pod koniec zeszłego roku zakupiłam drugą sztukę - niestety odesłałam ją do sklepu ponieważ nie umiałam przejść skanowania kodu QR. Mimo wielu prób, kamerka nie współpracowała (przy czym ta pierwsza śmigała aż miło). Dlaczego jedna kamerka bez problemu śmiga, a drugiej nie można uruchomić? Po zwrocie sklep stwierdził, że u nich kamerka bez problemu działa.

Niestety z racji tego, że umarł mi router - musiałam zmienić urządzenie i podłączyć wszystko od nowa. No i czar prysł. Nie mogę uruchomić tej pierwszej kamerki - zatrzymuję się przy QR. Czy jest jakaś szansa coś z tym zrobić?
Router taki sam jak poprzedni, ta sama sieć - wcześniej chodziło, teraz nie i koniec. Czy ktoś rozwiązał już taki problem?

Xiaomi Polska? Odesłaliście mnie tu - na forum, więc liczę, że dostanę odpowiedź ;)

2021-05-11 23:59:20
Favorites RateRate

Master Bunny

1783809196 | from app

Mało profesjonalnemu, że Xiaomi odsyła cię na forum. Miałem ten sam problem, u mnie pomogła konfiguracja na  innym telefonie. Nie wiem... może to wina wyświetlacza, odświeżania itp. Spróbuj i daj znać czy coś pomogło.
2021-05-12 04:43:50
ja probuje 3 tydzien:) dwie działają jedna nie chce:)....
2021-05-12 05:59:48
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Master Bunny

1783809196 | from app

w takim przypadku tylko serwis
2021-05-12 22:27:48
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

ancyk

Rookie Bunny

• Followers

0