In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports Team

[Wyzwania] 2021 meta. Gratulujemy:) Sonda!!!!

2021-05-04 20:44:39
1267 56

Koniec.

Na przekór pogodzie, własnym słabościom i innym czynnikom dobrnęliśmy do końca.
Oficjalnie uważam triathlon 2021 za zakończony.
Chciałbym w imieniu kibicującego wszystkim Mi Sports pogratulować wszystkim, którzy uznali, że warto się ruszyć z domu. Trochę się dowiedzieliśmy o Was co pewnie zaowocuje przy kolejnych zabawach. O ile Wam trudność sprawiała nazwijmy to po imieniu, dość wredna pogoda, to nam technologia. Niestety to co funkcjonowało poprawnie w poprzednich wyliczeniach tutaj trochę zawiodło. ( pojawiały się zdublowane wpisy w tabelkach, braki wpisów ) Na szczęście dzięki chyba niezłej współpracy z Wami  udało się wyprostować nieścisłości. To też dobrze wróży na przyszłość.  Rywalizacja trwała dwa miesiące, pewnie w normalnych warunkach przebiegałaby troszkę inaczej co by się przełożyło i na wyniki i na większe zainteresowanie ale i tak uważamy, że wykonaliście kawał dobrej roboty. A jeśli ktoś przy okazji osiągnął jakiś swój mały czy wielki cel to tym bardziej należy to docenić.
Do rzeczy.
Medal. Oczywiście jeszcze go nie ma bo się projektuje  i nieprawda bo już jest.

link do sondy......osobno niestety

Wyniki

Rozdzielenie  rywalizacji podług płci spowodowało parę razy korekty w zadaniach:). Niestety Mi Sports jest chwilowo męskim gronem i raczej staramy się traktować wszystkich równo:). W przypadku palenia kalorii...... nie jest to najszczęśliwszy pomysł:). ( A może żeński Mi Sports?:)
Panie
1 miejsce     finalnie 2040 pkt.  zawodniczka 6331878793 - Gratulujemy systematyczności i formy:)
2 miejsce     finalnie 2002 pkt. zawodniczka Misiaqu. Piorunujący finisz, w przypadku Pań dało się zauważyć, że poprawa pogody miała odbicie w wynikach. ( Ostatnie dni to walka nie tylko z kilometrami ale i ze słabościami spowodowanymi kontuzją.
3 miejsce     832 pkt. zawodniczka Basiagoldos
4 miejsce     349 pkt. zawodniczka Aga PL
5 miejsce     278 pkt. zawodniczka zuzannagold
Panowie
1 miejsce 1483 pkt. jabien ( Pan Jan jest chyba najstarszym uczestnikiem wszelkich wyzwań sportowych, jak i aktywnym użytkownikiem forum )
2 miejsce 1147 pkt. Krzysztof Dzikowski - Krzysztof w zasadzie zdobył punkty jedynie biegając i jeżdżąc na rowerze.
3 miejsce  1016 pkt. Tomek081 stały uczestnik większości rozrób na forum. ( Przepraszam za makro ale musiałem:) )
4 miejsce    587 pkt. ANOFACE również uczestnik poprzednich wyzwań.
5 miejsce    532 pkt. GrZeChU_PL
Dziękujemy za udział, cierpliwość i wyrozumiałość. Gratulujemy wyników, pięknych zdjęć oraz relacji i co.......   spotykamy się przy następnym wyzwaniu?:)

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2021-05-04 20:44:39
Favorites15 RateRate

Mi Sports Team

Krzysztof5791 Author | from app

wrzucenie wątku...który już jest napisany i jest w drafcie...z telefonu graniczy z cudem. Czyli obcujecie z absolutem 😀
2021-05-04 20:49:26
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Gratulacje dla laureatów :-)
2021-05-04 21:02:19

Grand Master Bunny

Febron | from app

Gratuluję wytrwałości i wyników.
2021-05-04 21:39:41

Semi Pro Bunny

Misiaqu | from app

Gratulacje dla wszystkich bo należą się :)). Cel osiągnięty powrót do zdrowia po rehabilitacji ręki. A teraz mam nadzieję że za parę dni wrócę do zdrowia. ;)) Gratulacje ;))
2021-05-04 21:51:21
Gratuluje Wszystkim uczestnikom.
2021-05-04 23:43:29
Gratulacje dla wszystkich uczestników! Wracam do swojego ulubionego biegania i roweru treningowego:))
2021-05-05 00:08:48
Ważne, że wszyscy w zdrowiu zakończyli rywalizację:)
2021-05-05 00:31:28
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Elegancko :-). Krzychu dla Was podziękowania za nadzór nad całością i zacną koncepcję. Wszystkim wielkie gratulacje. A przed Paniami ściągam czapkę z głowy. Ja niestety dałem ciała i pogoda i zdrowie mnie pokonały na wstępie, a dwa tygodnie temu, kiedy się poprawiło na 3 dni wiedziałem, że już nic nie ugram... Ale nie spodziewałem się, że jednak dałbym radę... Trudno. Może następnym razem dam :-). Gratulacje raz jeszcze :-).
2021-05-05 00:58:50
Skłamałabym, gdybym napisała że było łatwo, lekko i przyjemnie. Chciałam sprawdzić czy zdobycie tych punktów jest możliwe.Pomimo różnych przeciwności udało się! Nieznaczna poprawa pogody i powrót dziecka do przedszkola sprawiły, że ostatnie 2 tygodnie pozwoliły na większą aktywność ;))<br>
Wszystkim gratuluję osiągniętych wyników ! pozdrawiam
2021-05-05 00:59:59

Semi Pro Bunny

6331878193 | from app

Krzysztof Dzikowski
Gratulacje dla wszystkich uczestników! Wracam do swojego ulubionego biegania i roweru treningowego:))

mega wynik ;))  jeszcze rok temu bieganie było dla mnie karą, a teraz dzień bez  jakiejkolwiek przebieżki to dzień stracony :)
2021-05-05 01:03:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Krzysztof5791

Mi Sports Team

• Followers

348

• Threads

136

• Replies

2228

8637