In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Sohbet

[Konu dışı] PS2 Oyunları Mobilde Oynamak Mümkün! Dolphin Emulator İle Tanışın!

2021-04-28 00:32:08
545 27
Merhaba değerli forum üyeleri. Bir süredir henüz ertelenmiş olan sınavlara çalıştığımdan dolayı konulara yoğunluk veremedim, aklımdaki konuları ise yavaş yavaş kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum. Dilerseniz konumuza geçelim :)

Dolphin Emulator Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dolphin Emulator aslında PS2 oyunları için değil, Gamecube ve Wii platformlarına çıkmış oyunları oynamamızı sağlar. Fakat birçok PS2 oyunu Gamecube veya Wii platformlarına çıktığından ve diğer PS2 emülatörlerine göre daha iyi ve optimize çalıştığını gözlemlediğim için Dolphin Emulator uygulamasını paylaşmak istedim.
Peki nasıl kullanılır? Tarayıcı üzerinden istediğiniz PS2 oyunun adını yazın ve sonuna Gamecube veya Wii yazıp aratın, ilk çıkan sitelerden oyunu indirin. Daha sonra inen zip dosyasını istediğimiz klasöre çıkartıyoruz (SD kart varsa oraya da çıkartılabilir). Şimdi ise geriye kalan işlemleri Dolphin Emulator üzerinden yapacağız :)

İlk olarak artı işaretine basıyoruz. Daha sonra indirdiğimiz oyunu hangi klasöre çıkarttıysak bulup oyunu seçiyoruz. Örnek görselde Download klasörü kullanılmıştır.

Çıkartmış olduğumuz dosyayı seçiyoruz ve böylelikle oyunu uygulamamıza eklemiş oluyoruz.

Oyuna giriş yaptıktan sonra tuşları düzenleyebilir, joystick bağlayıp da oynayabilirsiniz. Yalnız öncelikle söylemem gerekir ki bazı cihazlar yetersiz kalabilir, grafik ayarlarını değiştirerek fps arttırmayı deneyebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki görseller örnek olup bir videodan alıntıdır.

Konum buraya kadardı, umarım hoşunuza gitmiştir :) Arada mobil oyunlardan sıkılınca kullandığım bir emülatör. Şimiden iyi oyunlar, iyi forumlar dilerim :))
2021-04-28 00:32:08
Favorites13 RateRate
Konuyu incelemeye Başlıyorum:))Hizliyim ama demi:))
2021-04-28 00:36:00

Master Bunny

Reis Note 8 Author | from Redmi Note 8

Hüseyin Efe Yıldırım
Konuyu incelemeye Başlıyorum:))Hizliyim ama demi:))

Baya hızlısın hocam, 1dk ya oldu ya olmadı :))) Umarım hoşuna gider :))
2021-04-28 00:39:14
Konu Çok güzel ve yararlı olmuş eline sağlık:))Bende sınavlarımdan dolayı konu atamiyordum ertelendi bir konu attım:))
2021-04-28 00:39:27

Master Bunny

Hüseyin Efe Yıldırım
Konu Çok güzel ve yararlı olmuş eline sağlık:))Bende sınavlarımdan dolayı konu atamiyordum ertelendi bir konu attım:))

Teşekkürler hocam :)) O halde konunu bi ziyaret edip beğenmemiz var :)))
2021-04-28 00:41:02

Master Bunny

YkslTR | from app

konu için teşekkürler hocam :)
2021-04-28 00:48:42

Master Bunny

YkslTR
konu için teşekkürler hocam :)

Rica ederim hocam :))
2021-04-28 00:51:30

Resource Team

palu2301 | from Mi Note 10

Bilgilendirme için teşekkürler hocam :) lakin konu ip uçları ve püf noktaları , öğretici paylaşımlar kısmına açılabilirdi , iyi forumlar hocam :)
2021-04-28 00:56:27

Master Bunny

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6290959983palu2301/url
Bilgilendirme için teşekkürler hocam :) lakin konu ip uçları ve püf noktaları , öğretici paylaşımlar kısmına açılabilirdi , iyi forumlar hocam :)/quote

Rica ederim hocam :) Biraz eğlence yani keyfi kısmına girdiği için sohbet kısmında paylaşmak istedim, teşekkürler :))
2021-04-28 01:04:36
Reis Note 8
Teşekkürler hocam :)) O halde konunu bi ziyaret edip beğenmemiz var :)))

Teşekkürler Hocam:))
2021-04-28 02:01:42

Pro Bunny

kjmr | from Redmi Note 9S

Konu için teşekkürler))
2021-04-28 02:02:08
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Reis Note 8

Master Bunny

• Followers

48