In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi 9T

[Поради] Не работает аудио кодек AAC/aptX

2021-04-25 22:24:38
270 2
В характеристиках Redmi 9t указана поддержка аудио кодеков AAC, aptX, SBC, но на моём опыте эксплуатации вся моя гарнитура которая поддерживает AAC/aptX подключалась только через SBC кодек, за счёт чего качество звучания хуже, прошу добавить в обновления поддержку этих устройств, oneplus bullets wireless Z, oneplus bullets wireless 2, JBL GO 2, JBL Flip Essential На руках сейчас OnePlus Bullets Wireless Z которые я пробовал с Редми нот 10 про и поко х3 про, и они подключались по AAC, а на данном аппарате Редми 9т подключаются только по SBC из за чего качество звучания хуже и не поддается настройкам эквалайзера и прочих звуковых фич, в режиме разработчика менял вручную на AAC и оно всё равно сбрасывает на SBC
2021-04-25 22:24:38
Favorites1 RateRate

Semi Pro Bunny

firefighter 80 | from Mi 9 Lite

#1

Ці пропозиції та побажання краще писати в додатку відгуків, там інформація беспосередньо дістається розробникам, а тут читають такі як, як та ви, сподіваючись вирішити питання завдяки тому в кого більший досвід та стикався з чимось подібним, в кращому випадку прочитають адміністратор, чи підтримка, та передадуть інформацію розробникам.
2021-04-26 02:04:47

Pro Bunny

Палич | from Redmi Note 8T

#2

Х.з. де ви дивилися про підтримку bt кодеків - на оф сайті ні слова про них. Краще зверніться в саппорт xiaomi - повинні відповісти. На 4пда, бачив вже також запитували ...,там же є скріни користувачів про коннект і по AAC і по aptX. Ваші oneplus bullets wireless 2 мають не мати AAC, тільки sbc,aptX, aptX HD, тобто по aptX мають коннектитись. У xiaomi часто буває, що підключення по AAC тільки з дозволеного списку навушників (гаджетів), сам список є в прошивці - при наявності root можливо внести зміни в список, чи взагалі 'зробити підтримку'aptX якщо дійсно вона відсутня. Але, як правило, то й же список AAC з ОТА оновлюється  ...
На рахунок звучання по sbc та aac, досить спірно - на андроїді aac спокійно може програвати sbc (залежить від реалізації розробн. aac та самого звучання; наявність лише одного кодека, навіть LDAC, HWA (LHDC) не є гарантом якості самого звуку); по еквалайзеру - рідко коли кодеки bt мають підтримку еквал. - кодують за своїм алгоритмом роботи, але бувають і винятки - як приклад, спец.ПЗ для навушників.
2021-04-26 17:52:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RussiBell

Rookie Bunny

 • Followers

  0

 • Threads

  1

 • Replies

  0

 • Points

  5

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list