In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Sohbet

[Konu dışı] eğri oturup doğru konuşun

2021-04-22 19:46:57
465 24
Öncelikle iyi forumlar bu sözüm meclisten dışarı sadece üstlere kaç aydır forumda denk geldim adam sorun belirtmiş işte Xiaomi düşünmem almam vb gibi sorunlar belirtmiş,ne hikmetse hiç bir master, Grand,wizard,pro,inten moderatör unvanlara sahip olanlar cihazda hiç sorun ile karşılaşmiyor sırf işte unvan sahibi olduğu için eğri oturup doğru konuşalım mı?
2021-04-22 19:46:57
Favorites2 RateRate

Moderator

Franticc | from Redmi Note 7

Merhaba Sorun Belirtmis Xiaomi Almam Düşünmem Demiş O Üyemiz Anladigim Kadarıyla Almam Düşünmem Demesi Bir Sorunmu Yoksa Kişisel Tercihimi Bizim Buna Cevap Vermemiz Çok Dogru Olmaz Diye Düşünüyorum Eğer Telefonla İlgili Sorunu Varsa Forumda Herkes Yardımcı Olmaya Çalışıyor. Evet Bazen Hepsine Yetisemiyoruz 350 Bin Kişi Var Forumumuza Kayıtlı Hepimizin İşe Gidiyoruz Ve Bir Ailemiz Var Ben Ve Eminim Tüm Mod Arkadaşlarımız Elimizden Geldiği Kadar İlgileniyoruz
2021-04-22 20:37:48

Pro Bunny

Emre ALC | from Mi Note 10 Lite

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6248560191Franticc/url
Merhaba Sorun Belirtmis Xiaomi Almam Düşünmem Demiş O Üyemiz Anladigim Kadarıyla Almam Düşünmem Demesi Bir Sorunmu Yoksa Kişisel Tercihimi Bizim Buna Cevap Vermemiz Çok Dogru Olmaz Diye Düşünüyorum Eğer Telefonla İlgili Sorunu Varsa Forumda Herkes Yardımcı Olmaya Çalışıyor. Evet Bazen Hepsine Yetisemiyoruz 350 Bin Kişi Var Forumumuza Kayıtlı Hepimizin İşe Gidiyoruz Ve Bir Ailemiz Var Ben Ve Eminim Tüm Mod Arkadaşlarımız Elimizden Geldiği Kadar İlgileniyoruz/quote

Moderatörüm benim sorunlarına yardımcı olabilir misiniz? Yardımcı olabilen kimse denk gelmedi şuana kadar. Resimler de mevcut artık yazmaya eriniyorum. Bunlardan bir kısmını gerek açtığım konular gerek başka konularda yorumlar kısmından yardım istedim ama çözüme ulaşmadı.attach7382562/attachattach7382563/attachattach7382564/attachattach7382565/attachattach7382566/attach
2021-04-22 20:53:17

Pro Bunny

abidin Öztürk Author | from Redmi Note 8

Franticc
Merhaba Sorun Belirtmis Xiaomi Almam Düşünmem Demiş O Üyemiz Anladigim Kadarıyla Almam Düşünmem Demesi Bir Sorunmu Yoksa Kişisel Tercihimi Bizim Buna Cevap Vermemiz Çok Dogru Olmaz Diye Düşünüyorum Eğer Telefonla İlgili Sorunu Varsa Forumda Herkes Yardımcı Olmaya Çalışıyor. Evet Bazen Hepsine Yetisemiyoruz 350 Bin Kişi Var Forumumuza Kayıtlı Hepimizin İşe Gidiyoruz Ve Bir Ailemiz Var Ben Ve Eminim Tüm Mod Arkadaşlarımız Elimizden Geldiği Kadar İlgileniyoruz

anlamadınız ben diyorum ki buna benzer bir şey olduğunda yetkililer direkt bende  böyle bir sorun yok vb şeyler diyor velhasıl kelam hiç mi sorunu olan bir unvan sahibinin sorunu olmaz
2021-04-22 21:02:04

Moderator

Emre ALC
Moderatörüm benim sorunlarına yardımcı olabilir misiniz? Yardımcı olabilen kimse denk gelmedi şuana kadar. Resimler de mevcut artık yazmaya eriniyorum. Bunlardan bir kısmını gerek açtığım konular gerek başka konularda yorumlar kısmından yardım istedim ama çözüme ulaşmadı.

Merhaba Madem BU Kadar Çok Sorununuz Var Neden Servise Gitmeyi Düşünmediniz?<br>
Bizler Burada Gönüllüyuz Tüm Bütün Telefonlarin Tüm Problemlerini Cozecegiz Gibi Bir İddiamizda Yok Zaten Bunu Kimse Yapamaz Ben Her Şeyi Biliyorum Diyen Yalan Söyler Zaten   Şunu Belirteyim Her Model Çok Farklı Ve Hepsinin Donanim Yazılım Olarak Fark Var Redmi İle.mi 10 farklı ve bir tane telefonum olduğu için hepsini bilmem imkansiz başta demiş oldugum gibi bu kadar sorun varsa lütfen yetkili servise verin garantili olarak hizmet alirsiniz memnun kalmaz iseniz yasal yollardan hakkınızı arayabilirsiniz
2021-04-22 21:09:14

Moderator

abidin Öztürk
anlamadınız ben diyorum ki buna benzer bir şey olduğunda yetkililer direkt bende  böyle bir sorun yok vb şeyler diyor velhasıl kelam hiç mi sorunu olan bir unvan sahibinin sorunu olmaz

Mesala En Çok Şikayet Edilen Konu Bataryanin Çabuk Bitmesi Redmi Note 7 Kullanıyorum 4000 Mah 8-9 Saat Arasi Ekran Süresi Alıyorum Bende İyi Olduğu İçin O Cümleyi Kullanıyorum Şimdi Benim Yalan Söylediğimi Düşünelim Günde Ne Kadar Yalan Konuşabilirim ki Mutlaka Bir Yerde Patlak Verir Günde Onlarca Yüzlerce Soru Geliyor İşimin Ve Özel Hayatimin Müsade Ettiği Sürece Hepsine Dönüş Sağlamaya Çalışıyorum Benim Telefonumda Hayalet Ekran Oldu 3 Kere Serviste Panel Değişimi Yapildi Mesala Bu Sorunumu Konu Acarakta Bu Sorunu Yaşayanlara da Belirttim Dediğim Gibi Bizler de Sizin Gibi Herkes Gibiyiz Herhangi Bir Ücret Almiyoruz Elimizden Geldigince Yardımcı Olmaya Çalışıyoruz Fanlarimiza
2021-04-22 21:18:22

Pro Bunny

abidin Öztürk Author | from Redmi Note 8

Franticc
Mesala En Çok Şikayet Edilen Konu Bataryanin Çabuk Bitmesi Redmi Note 7 Kullanıyorum 4000 Mah 8-9 Saat Arasi Ekran Süresi Alıyorum Bende İyi Olduğu İçin O Cümleyi Kullanıyorum Şimdi Benim Yalan Söylediğimi Düşünelim Günde Ne Kadar Yalan Konuşabilirim ki Mutlaka Bir Yerde Patlak Verir Günde Onlarca Yüzlerce Soru Geliyor İşimin Ve Özel Hayatimin Müsade Ettiği Sürece Hepsine Dönüş Sağlamaya Çalışıyorum Benim Telefonumda Hayalet Ekran Oldu 3 Kere Serviste Panel Değişimi Yapildi Mesala Bu Sorunumu Konu Acarakta Bu Sorunu Yaşayanlara da Belirttim Dediğim Gibi Bizler de Sizin Gibi Herkes Gibiyiz Herhangi Bir Ücret Almiyoruz Elimizden Geldigince Yardımcı Olmaya Çalışıyoruz Fanlarimiza

haklısın
2021-04-22 21:18:57

Pro Bunny

Emre ALC | from Mi Note 10 Lite

quoteurl=home.php?mod=space&amp;amp;amp;amp;amp;uid=6248560191Franticc/url
Merhaba Madem BU Kadar Çok Sorununuz Var Neden Servise Gitmeyi Düşünmediniz?&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br&amp;amp;amp;amp;amp;gt;
Bizler Burada Gönüllüyuz Tüm Bütün Telefonlarin Tüm Problemlerini Cozecegiz Gibi Bir İddiamizda Yok Zaten Bunu Kimse Yapamaz Ben Her Şeyi Biliyorum Diyen Yalan Söyler Zaten   Şunu Belirteyim Her Model Çok Farklı Ve Hepsinin Donanim Yazılım Olarak Fark Var Redmi İle.mi 10 farklı ve bir tane telefonum olduğu için hepsini bilmem imkansiz başta demiş oldugum gibi bu kadar sorun varsa lütfen yetkili servise verin garantili olarak hizmet alirsiniz memnun kalmaz iseniz yasal yollardan hakkınızı arayabilirsiniz/quote

Telefonum YURTİÇİ FATURALI GARANTİLİ EVOFONE etiketli. İlk olarak benim size karşı her şeyi bileceksiniz, bilmiyorsanız neden moderatörsünüz, gibi yargımız yok üzerime aldığım için belirtmedim böyle bir şey söylemeye de hakkımız yok sizlerde dedikleriniz de haklısınız çünkü bir Xiaomi çalışanı değilsiniz. Belirtmiş olduğum sorunlar yazılım ile ilgili.. Yazılıma teknik servisin müdahale edebileceğini sanmıyorum yani yazılımdaki hataları düzeltmek manasında. Garantiye yollamam durumunda muhtemelen yeniden yazılım atacaklardır ve NOTE 10 Lite için son güncelleme MIUI 12.1.4 sürümüdür muhtemelen bunu yükleyeceklerdir ve açılan konulara baktığımda sorunların arttığına/ yeni sorunların çıktığına yönelik şikayetler var. Şuan MIUI 12.0.3 sürümü mevcut telefonumda. Siz yorumunuzda note 7 ile 8-9 saat ekran süresi aldığımızı belirtmişsiniz oysa ben 5260 mAh kapasite ile 8-9 saat civarında ekran kullanım süresi alıyorum bu konuda ne siz yalan söylüyorsunuz ne ben. Pil tüketen tipte uygulamalarda yok. bankacılık, alışveriş gibi genel uygulamalar var, oyun vb gibi uygulamalar yok. Siz ekrandan dolayı (aynı sorundan) 3 kez servise vermişsiniz aynı sorundan iade talebinde bulunmanız halinde sizin iade değişim talebinizi kabul ederler bir sorun. Yasal yollardan da bir sonuç çıkmıyor. Telefonum YURTİÇİ FATURALI GARANTİLİ EVOFONE etiketli.
2021-04-22 22:39:10

R/O

szekikarakaya | from Redmi Note 9 Pro

Pro yum konularima bakabilirsin
2021-04-22 23:54:04

Pro Bunny

Mehmet Beyazıt | from Redmi Note 8

gungfu155
Aynı ürünü kullanan bir çok arkadaşımız var arkadaşım var hiçbiri bir tek şikayette bulunmadi hepsi garantili cihazlar .
bazı şikayetleri dikkatli inceledim sorunu olanlar yurt dışı cihazlar telefona markaya burada laf söylemek bir şey ifade etmiyor .
Aldığınız cihazlar garantili ise servis müşteri kaynaklı değil ise tamamen sorunla ilgilenip gerekeni yapıyor .

Hocam poco X3 aldım bugün amiral gemisi dimi cihaz ve kamera çok çok kasıyor porte modunda çok kötü benim redmi note 8 hiç kasmıyor kos koca poco kasıyor niyedir herşeyi yaptım geçmedi ztn kamera sorunu varmış poco da formlarda gördüm canım sıkıldı ya hevesim gitti
2021-04-23 01:12:05
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

abidin Öztürk

Pro Bunny

• Followers

11

• Threads

122

• Replies

331

2142