In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом. Гра №4

2021-04-16 17:27:12
25619 826


Вітаю, Мі-фани!

Я бачу, що ви чудово справляєтеся із завданнями наших конкурсів і точно відгадуєте заховані за описом пристрої. Молодці!

За вікном вже квітень - а це означає, що настав час четвертої гри цієї серії. В першу чергу, за традицією – коротке нагадування умов гри:

• я даю загальний опис пристрою, який було вироблено компанією Xiaomi, а вам потрібно здогадатися, про яку саме модель йдеться в цьому описі. А щоб не залишити вас абсолютно без допомоги, я розміщую спеціальне посилання-підказку, яка допоможе зрозуміти, яку саме модель заховано за описом;
• до 27.04.2021 р. вам потрібно залишити один коментар* під цією темою, в якому має бути вказано назву конкретної моделі товару, про який йде мова;
• серед користувачів, які дадуть вірну відповідь, буде розіграно загаданий товар!

Але без нагороди не залишиться ніхто: кожен, хто залишить коментар зі своєю відповіддю під цією темою, отримає медаль від Mi Community.

* У кожного учасника гри є право лише на один коментар і лише з назвою моделі гаджета.

Щоб не відстати від інших учасників – користуйтеся ПОСИЛАННЯМ-ПІДКАЗКОЮ.

Думаю, всім все зрозуміло, настав час перейти до опису.
Я впевнена, що багато хто з вас помітив, що в 21-му столітті чимало пристроїв, які не тільки колись, а й зараз активно використовуються, почали розумнішати: порозумнішали лампочки, чайники і навіть кросівки. Наш гість теж значно порозумнішав у порівнянні зі своїми пращурами. Крім свого основного завдання, тепер він отримав функції, що просто неймовірно розширили його можливості.

Корпус пристрою виготовлено з міцного пластику. Ґаджет має власний 1.4-дюймовий екран, покритий склом, а також надійне кріплення. Власники даного пристрою можуть довірити йому цілодобовий контроль над багатьма своїми діями і, певним чином, над власним здоров'ям.

Цей пристрій першим випущено Xiaomi саме для глобального ринку; він вміє визначати місцезнаходження користувача, показувати дані про погоду та рівень стресу власника, відстежувати тривалість і якість сну, може розбудити, нагадати або ж організувати безліч видів тренувань.

Здогадалися, що це за Мі-ґаджет? Ще ні? Тоді вам точно допоможе посилання-підказка.
Пишіть свою відповідь, і один з вас стане власником цього чудового пристрою від Xiaomi!

Бажаю успіху!

Детальні умови розіграшу:
1. Розіграш триває з 16.04.2021 р. до 27.04.2021 р (включно) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться в Mi Community Україна
Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:
• прочитати у Mi Community Україна тему «Розіграш! Відгадай Mi-гаджет за його описом. Гра №4»;
• залишити під темою з розіграшем коментар* з моделлю Мі-гаджета з категорії смарт-годинники, який відповідає опису у конкурсній темі, присутній за посиланням та є подарунком.
* Одна людина може залишити тільки один коментар! Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу.
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції, передбачені п.1 цих Правил (станом на 27.04.2021 р. включно), впродовж 5 робочих днів буде визначено переможця за допомогою сервісу Random. Результати розіграшу буде оголошено у спеціальній темі у Mi Community. Переможцю буде додатково направлено сповіщення в особисті повідомлення його сторінки в Mi Community Україна. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. «Призом» є товар, описаний в темі «Розіграш! Відгадай Mi-гаджет за його описом. Гра №4». Кількість призів: 1 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в рiзноманiтний спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу товар буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в цій акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець зобов’язаний пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж  п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін у порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинути на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора – воно є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (АЛЛО).
Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) своїх даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2021-04-16 17:27:12
Favorites126 RateRate

Rookie Bunny

Andrew_rv | from app

#1

Mi Band
2021-04-16 18:39:23

Pro Bunny

Kuzmich3189 | from Redmi 7

#2

Xiaomi Mi Watch
2021-04-16 19:06:25

Pro Bunny

7151lsura | from app

#3

Xiaomi Mi Watch
2021-04-16 19:08:58
Invalid floor, the posts have been deleted #4

Pro Bunny

Frnochka | from Redmi Note 8 Pro

#5

Xiaomi Mi Watch
2021-04-16 19:13:42

Pro Bunny

mi2923789 | from Redmi 7A

#6

Xiaomi Mi Watch
2021-04-16 19:14:43

Pro Bunny

bull6999 | from Redmi 7

#7

Xiaomi Mi Watch Blue
2021-04-16 19:17:44

Pro Bunny

jt8472 | from app

#8

Xiaomi Mi Watch
2021-04-16 19:21:47
Amazfit GTS
2021-04-16 19:24:31

Pro Bunny

Bob@r | from app

#10

Xiaomi Mi Watch
2021-04-16 19:25:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  1176

 • Threads

  97

 • Replies

  12

 • Points

  708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list