In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Watch

[Recenzja] Mi Watch pytania-odpowiedzi

2021-03-18 00:42:13

644 20

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Febron
Jeszcze gdyby śladem Morfeusza, prócz śledzenia snu(takie brzydkie słowo wpisane w oprogramowanie) potrafił zsyłać te słodkie i młodzieńcze. Bo wygląda świetnie i sądząc po wątku, świetnie  się nosi.

Oczywiście Febronie wygląda zacnie i się nosi świetnie a co do Morfeusza temat mógłby być ciekawy hehe:)
2021-03-18 02:04:56
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

_doMIno_
Z baterią jest dokładnie jak mówisz. Wiele zmiennych. Ale generalnie bateria trzyma. Nawet jeśli po treningu który trwa 1,5h, to to jest niebo i ziemia, gdy porównamy do sporej części sportowych modeli, tam dwa, góra trzy biegi i bateria wyczerpana

Dokładnie tak jest tyle zmiennych ilu użytkowników i między innymi jakie ustawienia zegarka ,jedni trenują inni mają tylko po to aby były powiadomienia .Tak czy inaczej patrząc obiektywnie konkurencyjne Sikory znacznie szybciej tracą moc w baterii :)
2021-03-18 02:36:23
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

_doMIno_
Szefo jedno pytanie czemu Sikory? :)))

Sikor to jest zegarek że tak powiem posługuje się staro falowym nazewnictwem może nie jestem aż tak stary ale fenomen nazwy we mnie pozostał :)
2021-03-18 03:21:36
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

_doMIno_
Szefo jedno pytanie czemu Sikory? :)))

Po za tym jako młody obywatel miałem wielki zegar oczywiście z  wahadłem i z sikorką wymiatał :)
2021-03-18 03:31:30
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

dkisiala
Elegancko :-). Ja musze w końcu też opisać swoje wrażenia :-) Coś nie mogę do tego się zabrać. Teraz mi mi11 w głowie hihi

Diana jak się rozpędzisz to możliwe że jednym machnięciem zrobisz MI 11 łącznie z Mi Watch no ale czasu zawsze brak :)
2021-03-18 04:19:05
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Marek1985
A czy ktoś wie dlaczego np. przy Piłce nożnej zegarek nie używa GPS? jest jakaś możliwość żeby w tej aktywności zegarek jednak z niego korzystał?

Witam serdecznie jakoś do tej pory nie miałem okazji grać z mi Watch . Pytanie jest ciekawe i z tego jak ja rozumiem musisz włączyć GPS np. ustawić bieganie!!! jeśli piłkę nożną ustawisz pokazuje ci tylko kroki i na tej podstawie i tętnie oblicza ci odległość i spalone kalorie !! proponuję ustawić bieganie z włączonym GPS-m.
2021-04-24 00:34:02
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Marek1985
No tak, ale po co w takim razie jest osobna dyscyplina sportowa skoro mam włączać "bieganie" To nie jest tylko bieganie, to także przemieszczanie się po boisku. Mam amzfita pace i tam jest to zrobione tak jak powinno. Na mapce jest narysowane jak się poruszałem po boisku z podziałem na pierwszą i drugą połowę meczu...

Bardzo dobre spostrzeżenie że powinno to być jakoś inaczej zrobione  jednak Xiaomi Wear jak na tą chwilę jest jednak lekko nieudolna więc miejmy nadzieję że wkrótce to poprawią.
2021-04-24 02:44:14
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo Author | from app

dproject
Witam. Mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany automatycznej częstotliwości pomiaru tętna?

W Mi Watch jest tylko ciągle mierzenie tętna innej opcji nie ma.
2021-05-30 15:29:24
Reply Report
szefo
  • Followers

54

• Threads

3

• Replies

943

5,034

200 Million Notes
Mi to You May 2021