In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Unboxing] Mi Smart Kettle Pro

2021-03-03 16:17:35

1,092 20

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

a tak z czystej ciekawości - toto głośne jest? ja wiem, że to ocena subiektywna ale może chociaż opinia poglądowa? ;)
2021-03-03 17:29:44
Reply Report

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

mini21
A głośność czego pytasz ?
Gotującej wody czy urządzenia?
Gdy woda się gotuje - jest to dość słyszalne.<br>

nie pytałem ciebie, więc nie rozumiem czemu w ogóle się udzielasz, idź czytać o jedwabnikach, bo to już jest stręczycielstwo jak odnosisz się wszędzie do tego co piszę
2021-03-03 18:21:04
Reply Report

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

mam problem z bezsensownością twoich wypowiedzi ale w końcu to tylko dowodzi twojego poziomu ("pisać po to, żeby pisać")... co kogo obchodzi, że miałeś poprzednią wersję? Tego w ogóle nie dotyczy wątek i moje pytanie. A to dopiero pierwsza głupota twojej wypowiedzi, druga już świadczy nie o egocentryźmie i fałszywym poczuciu, że kogoś obchodzi twoje zdanie, ale o czymś gorszym - tym, że uważasz się za osobę inteligentną i dowcipną zarazem. Co najwyżej jesteś prostacki i śmieszny (ty a nie twoje żarty). Pytając o hałas pytałem o głośność przy podgrzewaniu wody i kulturę pracy przy utrzymywaniu temperatury... Miałem wiele czajników i wiem, że każdy pracuje inaczej i ma inny poziom głośności. Tak jak ludzie mają różny poziom, ja mam w głębokim poważaniu twoje zdanie, więc o nie nie pytam, ale ty po prostu musisz pisać... nawet jak nikt nie prosi cię o zdanie... musisz...
2021-03-03 20:21:34
Reply Report

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

mini21
Jesteśmy na otwartym forum.<br>
Każdy ma prawo się wypowiedzieć - jeśli masz problem - możesz zablokować a nie próbować błyszczeć erudycją.<br>
Obrażasz mnie po raz kolejny i to tylko dlatego że raz ci w twoim wątku wytknąłem błąd.<br>

nie wytknąłeś mi żadnego błędu tylko wyszedłeś sam na człowieka bez wiedzy ale na szczęście grzecznie podkuliłeś ogon i zamilkłeś, więc widać szukasz sposobu na odbudowanie się po ośmieszeniu... niestety znowu pudło... ale próbuj dalej, może kiedyś się uda...
2021-03-03 21:11:02
Reply Report

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

Broda79
nie wiem po co się czepiasz mini21 ja akurat jego odpowiedź przeczytałem z ciekawości i dzięki niej dowiedziałem się czegoś więcej o czajniku.

Seria wstępnych pytań była chamska i niepotrzebna, a co do dowiedzenia się, to również dowiedziałem się czegoś nowego - o innej wersji czajnika, o którą się nie pytałem... to w sumie jak pytać się o Redmi Note 9 Pro a dostać opinie o Redmi Note 8 Pro... można sobie pogadać, tylko po co? "dobra ta gruszka?" "to jabłko jest spoko"... grunt to mówić na temat....
2021-03-04 18:55:32
Reply Report
  • Followers

35

• Threads

3

• Replies

502

2,935

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In