In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Soru-Cevap] Mi Band 4 Bileklik , Önbellek Temizlemesi Yapınca Bağlantı Kopuyor.

2021-02-25 04:06:45
91 6
Merhaba arkadaşlar mi band4 kullanıyorum. Alışkanlık olduğu için genelde temizleyiciden sürekli önbellek temizlerim. Bu aşamada bilekliğin Bluetooth ile bağlantısı kesiliyor. Mi fit uygulamasına giriş yapınca düzeliyor. Ne yaptıysam olmadı , daha önce başına gelip bu sorunu çözebilen oldu mu acaba ? Çok can sıkıcı olmaya başladı..
Şimdiden teşekkürler.
Redmi note 8 pro kullanıyorum.
2021-02-25 04:06:45
Favorites RateRate

Pro Bunny

Mr.Neşter | from Redmi Note 8

Mi fit uygulamasını sabitleyerek çözebilirsiniz
son uygulamalar mi fit e uzun süre basarak kilit resmine tıklayın önbelleği temizlesenizde kapanmaz
2021-02-25 04:16:45

Pro Bunny

Burada en üstteki seçenek
2021-02-25 04:17:56

Rookie Bunny

Cancss Author | from Redmi Note 8 Pro

Mr.Neşter
Mi fit uygulamasını sabitleyerek çözebilirsiniz
son uygulamalar mi fit e uzun süre basarak kilit resmine tıklayın önbelleği temizlesenizde kapanmaz

Bunu bilmiyordum. denedim oluyor hocam teşekkürler.. 👍🖐️
2021-02-25 04:28:16
Uygulama ayarlarını kontrol ettiniz mi? (telefon tarafında, yani uygulama simgesine uzun basın açılır menüdeki uygulama bilgisine tıklayın) arka planda otomatik başlatma ayarını etkinleştirin, pil tasarrufu ayarını kısıtlama yok olarak düzenleyin ayrıca son kullanılanlar panelini açın uygulama önizlemesine dokunun ve basılı tutun uygulamayı kilitleyin. Uygulamanın gerekli tüm izinlere sahip olduğunu kontrol edin.
2021-02-25 05:23:00

Pro Bunny

Cancss
Bunu bilmiyordum. denedim oluyor hocam teşekkürler.. 👍🖐️

Rica ederim :)
2021-02-25 05:53:43

Semi Pro Bunny

ARDA 06 | from Redmi Note 8

valla mi band 4 bendede var tlf de redmi note 8 bi sikinti olmadi bende
2021-02-25 14:20:59
please sign in to reply.