In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Air Purifier

[Dyskusja] Xiaomi purifier 3H

2021-02-20 02:53:19

554 10

Mi Sports Team

szefo | from app

Witam a więc tak , czy wykonałeś sprawdzenie ,znaczy np. przypal kartkę niedaleko purifier 3H zobaczy czy wskaźnik dalej pokazuje 001 . Jeśli tak to znaczy że najprawdopodobniej czujnik jest walnięty. Ten sposób jest przykładowy chodzi tylko o to ażeby sprawdzić działanie czujnika.
2021-02-20 03:35:41
Reply Report
szefo

Mi Sports Team

szefo | from app

Jest jak najbardziej sprawny, dokładnie tak ma działać , czujnik wykrywa większe zanieczyszczenia a że miałeś 001 znaczy że powietrze miałeś oczyszczone i oczyszczacz działa na biegu jałowym .Między innymi zrobiłeś sam test który udowodnił że oczyszczacz jest jak najbardziej sprawny a powietrze które masz w pokoju jest w bardzo dobrym stanie.
2021-02-20 05:54:12
Reply Report
szefo
  • Followers

0

• Threads

1

• Replies

4

17

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list