In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Android One

[Inne] Mi Watch Lite(powiadomienia) + Mi A2 Lite(Mi Android One)

2021-02-17 06:21:11
3032 15
    Dzień dobry,(nie jestem osobą zajmująć sie programowaniem tylko neurologiem, dlatego poszę o pomoc, ponieważ nie mam czasu sie nawet wyspać czy chociaz, porządnie zdrzemnąć przy obecnej wydolności NFZu(pracuje w szpitalu), nie mówiąc już o pójsciu do serwisu) problem dotyczy telefonu Mi A2 Lite, wczoraj wykonałem backup swojego telefonu, nastepnie przywróciłe telefon do ustawień fabrycznych. Telefon miałem połączony z zegarkiem Mi Watch Lite. Po odtworzeniu danych z backupu, połączyłem go ponownie z zegarniem wcześniej resetują także jego ustawienia z racji tego, że nie ma jeszcze sezonu na bieganie, a własnie chodziło mi o taką bardziej rozbudową wersje Mi Banda 5 pod względem powiadomień i dzwonienia oraz nie ukrywam przydatnej funkcji odnajdywania telefonu w mieszkaniu dzieki aplikacji w zegarku"znajdz mój telefon". Po połączeniu zrebutowanego zegarka z telefonem, wszystko działa jak należy, pogoda, lokalizacja(GPS) dokładnie pokazuje miasto w którym mieszkam, mogę sterować muzyką, którą obecnie odtwarzam(zmieniać utwory i głośność oraz widze długość jego trwania) wibruje kiedy ktoś dzwoni oraz pokazuje jego Imię i nazwisko wpisane w książce adresowej telefonu, na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało jak dawniej, ale pojawił sie pewien problem, którego wcześniej nie było, zegarek przestał regularnie pokazywać powiadomienia, które wcześniej otrzymywałem, a powinnien wyświetlać! przestałem otrzymywać powiadomienia na Mi watch Lite jak dawniej, zacząłem dostawać jedno powiadomienie na np. 30 z WhatsAppa, Massendzera czy zwykłego SMSa badź innej wybranej aplikacji do, której Xiaomi Wear(aplikacja zegarka), otrzymał dostęp w funcji powiadomień. Zrobiłem kolejne podejscie i przywróciłe po raz drugi telefon do ustawień fabrycznych, niestety brak efektu. Ponieważ jest to czysty Android 10(One)zaktualizowałem go od razu po przywruceniu ustawień fabrycznych. Telefon działa tak jak powinien pod każdym innym względem, tak mi się obecnie wydaje, ponieważ jest to raczej nie możliwe aby go uszkodzić przywracając ustawienia fabryczne. Moje pytanie brzmi w czym twi problem? tutaj dodałem screenshot nr.1 w jaki sposób telefon sugeruje pomoc  w przypadku problemów w tego typu. Można kliknąć w jedną z 4 opcji np. "Wybrać opcję "Bez ograniczeń"w Ustawieniach tła", screenshot nr.2. Niestety przy czystym Androidzie(One) bez nakładek Xiaomi nie mogę kliknąć w ten przycisk i rozwiązać problem w 5 min. Proszę o pomoc na farum nawet nie tylko jako osoba posiadająca użądzenia z ekosystemu Xiaomi, ale ponieważ nie mam czasu pójść do pożądnego pogwarancyjnego serwisu Xiaomi z racji wykonywanego zawodu przy obecnej sytuacji NFZcie. Z góry dziekuje za pomoc.
2021-02-17 06:21:11
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

HadesFurry | from app

spróbuj wejść w ustawienia -&gt; aplikacje odszukaj aplikacje i wejdź w szczegóły klikając na nazwę aplikacji. następnie znajdz bateria kliknij i przejdź do optymalizacja baterii.<br>
pofiltruj po wszystkich i znajdź swoją aplikację i klikając na nią wybierz nie optymalizuj <br>
to powinno pomóc<br>
2021-02-17 22:51:12

Advanced Bunny

HadesFurry | from app

albo wpisz w ustawieniach w wyszukiwarce Optymalizacja baterii będzie szybciej
2021-02-17 22:53:33
Dobra, zrobiłem co mówiłeś zobaczymy co z tego wyniknie, wpisałem po prostu w wyszukiwarce "3 button..." i wybrałem Xiaomi Wear, rzeczywiście miał ograniczony dostęp. Dziękuje za sugestie, mam nadzieję, że jezeli to nie rozwiąże problemu mogę liczyć na dalsze sugestie. Jeszcze raz dziękuje.
2021-02-20 05:55:39

Semi Pro Bunny

Kubuśek | from app

ja też to miałem ale jak dałem zablokuj aplikację w tle to już mi dochodziły wiadomość
2021-03-03 19:16:52
Kubuśek odpowiada, dnia 2021-03-03 12:16:52
ja też to miałem ale jak dałem zablokuj aplikację w tle to już mi dochodziły wiadomość

Gdzie dokładnie dokładnie to jest w ustawieniach?
2021-03-03 21:24:33

Semi Pro Bunny

Kubuśek | from app

Jakub Piotrowski
Gdzie dokładnie dokładnie to jest w ustawieniach?

tak jak na zdjęciach zrób
2021-03-03 21:48:34

Semi Pro Bunny

Kubuśek | from app

i potem uruchom aplikację i wyjdz z niej
2021-03-03 21:50:06

Semi Pro Bunny

Kubuśek | from app

jak chcesz mogę szybki film zrobić jak wszystko w mi watch zrobić
2021-03-03 21:51:25

Semi Pro Bunny

Kubuśek | from app

a i jak na twoim telefonie tego nie ma to niestety nic nie poradzę
2021-03-03 21:52:13
Kubuśek odpowiada, dnia 2021-03-03 14:51:25
jak chcesz mogę szybki film zrobić jak wszystko w mi watch zrobić

Jak możesz to zrób filmik, byłbym wdzięczny, ale problem polega na tym, ze Ty masz urządzenie z nakładką Xiaomi, a ja czyste androida, ale jak możesz to zrób.
2021-03-04 02:27:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Jakub Piotrowski

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

3

• Replies

9

44