In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Telefon için İçerikler

[Diğerleri] Mi Kullanıcıları Hangi Cihazla Ne kadar Ekran Süresi Alıyor./Sende Karşılaştır.

2021-02-09 03:08:21

1,151 44

Advanced Bunny

aleynaaa. | from app

Redmi 9 hocam. Oyun da oynuyorum , sosyal medyayı da sıklıkla kullanıyorum.

from app

from app
2021-02-09 05:07:35
Reply Report

Advanced Bunny

aleynaaa. | from app

Fenerbahçe'li
katılım için teşekkürler cihaziniza göre çok yüksek ekran süresi hocam bu neler yaptığınızdan bahsedermisiniz rica etsem yani şarj arttırıcı granify mesela yada başka bişey kullaniyormusunuz veya ekran parlaklığıniz nerelerde yani genel bir bahsederseniz herkes yararlanır

Hocam ekstra kesinlikle bişey yapmıyorum. Şarjım %20nin altına inince orijinal şarj aletiyle şarja takıyorum 100 olunca çıkarıyorum.  Gün içinde YouTube, WhatsApp, sosyal medya sıklıkla kullanıyorum ve oyun olarak Clash of Clans oynuyorum. Ekran parlaklığı olarak genelde orta ve altında kullanıyorum. Ve ayrıca şarjda kesinlikle kullanmıyorum. Araştırdığım kadarıyla şarjda oynamak kesinlikle batarya ömrünü oldukça etkiliyor.
2021-02-09 16:12:56
Reply Report

Advanced Bunny

aleynaaa. | from app

Fenerbahçe'li
verdiğiniz değerli bilgi için teşekkürler :)

Rica ederim hocam ne demek:)
2021-02-09 18:32:12
Reply Report
  • Followers

67

• Threads

6

• Replies

1,941

5,517

3 Days Check-In
7 Days Check-In