In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Watch

[Wskazówki] Mi Watch Color Sport - brak statystyk dla poprzednich dni

2021-02-07 22:16:24
137 9
Od kilku dni jestem posiadaczem Mi Watch Color Sport (XMWTCL02), na początku wszystko było ok, ale w pewnym momencie zachciało mi się spradzać czy jakaś inna aplikacja niż Xiaomi Wear będzie mogła posłużyć do obsługi zegarka (mam jeszcze MI Body Scale 2), bo chciałem zebrać wszystkie dane w jednej aplikacji. Prze moją zabawę musiałem przywrócić do ustawień fabrycznych zegarek, wgrywać i resetowować zarówno aplikację jak i całe konto przypisane do zegarka.
Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, ale zegarek przestał pokazywać satystyki czy to tętna czy zmęczenia dla poprzednich dni (opcja w w zegarku gdzie pokazane są wykresy dla 30 dni wstecz). Co ciekawe aplikacja pokazuje całkowicie poprawnie tj. da się zobaczyć wszystkie poprzednie dni, zobaczyć średnie np. dla tygodnia itp. itd.
Rozważam trzy przyczyny i możliwości, ale nie wiem, która jest słuszna i gdzie konretnie szukać problemu:

1. Zegarek z jakiegoś powodu nie tworzy statystyk
2. Aplikacja tworzy statystyki, ale z jakiegoś powodu nie przekazuje ich do zegarka a ten ich nie wyświetla
3. Korzystanie na telefonie z ROMu Beta MIUI 12.5 (Nie zwróciłem uwagi czy przeszedłem na betę mając już zegarek czy dopiero później).

Może ktoś jest coś w stanie podpowiedzieć?
Z góry dziękuję za wszelką podpowiedź i jakiekolwiek naprowadzenie na rozwiązanie problemu.

2021-02-07 22:16:24
Favorites RateRate

Admin

_doMIno_ | from app

Popraw mnie czy dobrze zrozumiałem. Zresetował smartwach, i teraz nie możesz dostać się do danych historycznych z poziomu zegarka?
2021-02-08 02:54:11

Mi Foto Team

Broda79 | from app

jeżeli przywróciłeś zegarek do ustawień fabrycznych statystyk raczej nie będzie a dane z poprzednich dni były zapisane w aplikacji dlatego się wyświetlają.
2021-02-08 02:58:47

Semi Pro Bunny

Klusek Author | from app

Tak, ale nie do końca ;-)<br>
W aplikacji jest możliwość podejrzenia danych historycznych i przy okazji średniej z danego dnia i to działa.<br>
Nie działa za to pokazywanie średniej z poprzednich dni bezpośrednio w zegarku, wykres jest postu i nie pokazywane są żadne wartości.
2021-02-08 02:58:53

Semi Pro Bunny

Klusek Author | from app

Broda79
jeżeli przywróciłeś zegarek do ustawień fabrycznych statystyk raczej nie będzie a dane z poprzednich dni były zapisane w aplikacji dlatego się wyświetlają.

Tak też może być, ale dane, które pokazałem wyżej pochodzą z zegarka już po zresetowaniu i są po tym zresetowaniu zebrane.<br>
Działa więc to obecnie tak, że zegarek zbiera dane i przekazuje je do aplikacji, aplikacja zbiera je do kupy i liczy średnią, ale ta średnią już w żaden sposób nie pojawia się w zegarku.
2021-02-08 03:01:28

Mi Foto Team

Broda79 | from app

apka jest w powijakach więc może dlatego nie przekazuje tych danych do zegarka. Może to poprawią. Ja np. kombinując z innymi apkami nie mogłem powrócić do Mi wear. Zegarek sie parował a apka nie mogła się znim połaczyć mimo kilkukrotnego powrotu do ustawień fabrycznych przeinstalowywania apki
2021-02-08 03:20:38

Semi Pro Bunny

Klusek Author | from app

Też miałem problem z powrotem do apki. Pomogło chyba dopiero wykasowanie konta i podłączenie go na nowo.
2021-02-08 03:23:53
apka niestety płata różne figle. Jest w fazie testów na użytkownikach&#128512; i do stabilnego działania troszkę jej brakuje. Jedna aktualizacja pokazuje funkcje które jeszcze nie działają we współpracy z zegarkiem w następnej tych funkcji nie ma, są inne. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
2021-02-08 08:15:20
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Semi Pro Bunny

Klusek Author | from app

Krzysztof5791
apka niestety płata różne figle. Jest w fazie testów na użytkownikach&amp;#128512; i do stabilnego działania troszkę jej brakuje. Jedna aktualizacja pokazuje funkcje które jeszcze nie działają we współpracy z zegarkiem w następnej tych funkcji nie ma, są inne. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Zauważyłem, że w apce pojawiła się możliwość kontroli aparatu, ale nie działa, bo trzeba zaktualizować firmware zegarka, ale nowszego jeszcze nie ma... :-)
2021-02-08 08:39:56

Semi Pro Bunny

Klusek Author |

Ciekawa historia, kolejne przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych, odłączenie konta od aplikacji, usunięcie aplikacji i pozostałości po niej i ponowna instalacja aplikacji i parowanie zegarka.
Teraz zegarek pokazał jakieś dane historyczne, ale za to w aplikacji tych danych historycznych nie ma :-)
2021-02-08 18:10:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Klusek

Semi Pro Bunny

• Followers

1

• Threads

5

• Replies

191

908