In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Blaknięcie kolorów

2021-02-02 01:34:16
154 3
Witam,
Mam nowy Redmi 9 od niecałego tygodnia i dziś zauważyłam, że na kilka lub kilkanaście sekund były momenty, że wszystkie kolory na wyświetlaczu blakły. ( Tryb ciemny, gdzie czarny stawał się szarym)
Dla ustalenia, wyłączyłam tryb automatyczny
Możliwe, że ktoś z was też miał taki problem a jeśli tak to niech podzieli się swoimi odczuciami a jak nie to i tak swoją wiedzą lub domysłami.
Nie przeszkadza to w funkcjonowaniu ale cholernie mnie irytuje.
Z góry dzięki za odpowiedź
2021-02-02 01:34:16
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

Dzynek | from app

U mnie po wymianie wyświetlacza a w sumie 2, tak się zrobiło z tą różnicą że nie na kilka sekund a na stałe w trybie ciemnym (jest tryb szary) natomiast w trybie jasnym problem nie występuje redmi note 5pro
2021-02-02 02:13:32

Rookie Bunny

cynamoom Author | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1885808290Dzynek/url
U mnie po wymianie wyświetlacza a w sumie 2, tak się zrobiło z tą różnicą że nie na kilka sekund a na stałe w trybie ciemnym (jest tryb szary) natomiast w trybie jasnym problem nie występuje redmi note 5pro/quote

Czyli jak rozumiem po wymianie wyświetlacza dopiero zaczął sié u ciebie problem?
2021-02-02 02:20:47

Semi Pro Bunny

Dzynek | from app

6416012057
Czyli jak rozumiem po wymianie wyświetlacza dopiero zaczął sié u ciebie problem?

tak dopiero po wymianie
2021-02-02 06:04:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

cynamoom

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

1