In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 9/9S/Pro

12
Return to list New

Rookie Bunny

6414967061 Author | from Redmi Note 9 Pro

6383608100
dün bana 12.02 güncellemesi geldi fakat wifi ağı olmadıgı için güncelleyemedin simdi ise baktıgımda güncelleme yok diyor işte axominin kötü yanı bu aynı cihazlarq farklı güncellleme atıyor benm cihizda türkiye kayıtlı saçmalık işte

sağ üstte en son sürümü yükle çıkıyor üç nokta olan yerde dokununca ben şaşkınım işin açıkçası bu kadar hızlı güncelleme almaması lazım 5 6 defa yükseldi sürüm kendiliğinden hep bi umut düzelir diye bekledim daha kötü oldu dediğim gibi cihaz 1 aylık yeni cihaz  olduğu için model farklılığı olabilir xiomi red mi note 9 pro xdgfh vs şeklinde bir şey yazıyor ya cihaz adında o son harflerde ki farklılık cihazın modelini gösteriyor diye biliyorum güncelleme onunla alakalı olabilir ama ahize artık yıldırdı önemli olan o şu an benim için
2021-01-31 07:56:16
Reply Report

Rookie Bunny

SerkanAktas
merhaba aynı model telefonu kullanıyoruz. bizim telefonun bana kalsa en önemli sorunu zor alması. hoparlör den tut ahizeye oradan da arka kameraya toz giriyor. Garantiye ver derim. 2 haftaya anca geliyor bana 1 ayda geldi. telefon faturasını garanti belgesini. kendi kutusuna koyup vermen gerekli. aksesuarlarında unutma kablosu falan

aldığım firmayı aradım garanti belgesindeki teknik servisi arayın ne olacağına onlar karar verir iade veya tamir konusunda onlar yardımcı olur dediler önce bi şans tanıyıp onarım talep edeceğim sorun devam ederse xiomi benim için biter 👎
2021-01-31 22:55:44
Reply Report

Rookie Bunny

Turkokan
tüm arama programları ile denedin mi, WhatsApp vs. yoksa sadece standart arama ile mi? ses ayarlarını sıfırlamayı denedin mi ayarlardan?

her yolu denedim hiç bir programda ses yok bütün ayarları hatta telefonu komple sıfırladım yine de düzelmedi
2021-01-31 22:57:08
Reply Report

Rookie Bunny

6396324100
Eğer 15 dakika civarlarında kulaklıkla bir şeyler dinliyorsan genelde bu sorun ondan sonra ortaya çıkıyor benimde cihazım redmi note 9 pro kulaklık girişine kulaklık takmadığım sürece ahizeden ses gelmeme sorunu yaşamadım. Bu bugı keşfedince de  kablosuz bluetooth kulaklık kullanıyorum ve şuanda bir ahize sorunu yaşamıyorum. Yazılım hatası giderilene kadar gayet etkili bir çözüm oldu. Tavsiye ederim.

ilk başlarda ben de kulaklıktan olduğunu zannediyordum ama kulaklık takmadan da ses gitmeye başlayınca kulaklık la ilgili bir sorun olmadığını anladım teknik servisle görüşeceğim yarın yönlendirmeleri ne göre hareket edeceğim eğer çözüm olmazsa İzmir'de bu konuyla ilgilenen bir servis buldum ona göndereceğim tamir için ahize değişimi önerdiler
2021-02-01 00:46:56
Reply Report

Rookie Bunny

Mi phone feedback team (geri bildirim ekibi ). Dear customer. we are analyzing this issue and will try to fix it. apologize for the inconvenience. (Değerli müşterimiz.  bu sorunu analiz ediyoruz ve düzeltmeye çalışacağız.  Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. şeklinde dönüş yaptılar  bu sorun 1 yılı aşkın zamandır kullanıcılar tarafından dile getirilen bir sorun ve artık araştırıyoruz şeklinde dönüş yapılıyor.  Araştırıyoruz yerine cihazı gönderin tamir edelim, cihazın arızalı parçasını değiştirelim, güncellemeleri sıfırlayalım ,room atalım, cihazı değiştirelim paranızı iade edelim vs denmesi lazım artık buvkadar uzun süredirözemediklerine göre.
2021-02-02 04:45:16
Reply Report

Rookie Bunny

teknik servisi aradım 20 gün içinde tamir edilir gönderilir dedi kargo adresi ve eklenmesi gereken bilgiler sms olarak gönderildi yurt içi kargoyla göndereceğim bakalım tamiratı olacak mı kargo ve tamir süresi ne kadar olacak düzen tutacak mı
2021-02-06 09:17:03
Reply Report

Rookie Bunny

telefon 1 kere cebimden halının üstüne düştü düzeldi ses geliyor artık ahizeden  ne kadar saçma servis yine de gönderin diyor bu sefer bozarlarsa diye korkuyorum  😂😂
2021-02-15 01:43:52
Reply Report
12
  • Followers

0

• Threads

1

• Replies

18

59

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list