In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Testy i Recenzje

[Recenzja] Xiaomi Mi Watch Lite – Porządny smart zegarek w rozsądnych pieniądzach.

2021-01-23 16:12:39
1717 16
Cześć cześć!

Ostatnio brałem na warsztat sporo zegarków, większość to produkty konkurencji, ale nareszcie, kupiłem również produkt całkowicie (tak myślę) od Xiaomi. Jest to oczywiście Mi Watch Lite.

Nie ukrywam, że bardzo czekałem na ten zegarek (tak samo jak czekam na wersję bez dopisku „lite”), dlaczego? Bo wygląda na to, że Xiaomi całkowicie wyprodukowało ten zegarek samodzielnie. Mówiąc to w ten sposób mam na myśli brak udziału Huami. To tylko moje przemyślenia, bo tak naprawdę nie wiem, czy wykonali oni ten sprzęt w całości sami. Mogę tylko zgadywać

Nie będzie to typowa tekstowa recka, ponieważ nie lubię robić czegoś dwa razy. Zrobiłem film, który (mam nadzieję) wyczerpuje temat tego zegarka – jeśli jest inaczej, to będę wdzięczny za podpowiedzi, co mogę zmienić w przyszłości.

Niewątpliwie największy plus to moduł GPS, który w połączeniu z uniwersalnym wyglądem i niewygórowaną ceną stanowi produkt wart uwagi. Na pierwszy rzut oka zegarek robi naprawdę dobre wrażenie, a ze względu na ekran chwilami przypominał mi trochę Realme Watcha. Dodam tylko, że tamten zegarek nie posiada GPS no i startował w wyższej cenie (miał spo2- to warto zaznaczyć). Pasek jest przyjemny w dotyku, a Mi Watch Lite fajnie dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu noszenie go jest czystą przyjemnością. Nie przeszkadza nawet podczas snu.

Wrócę jeszcze do tego ekranu. Jest to jedna z takich większych oszczędności, których firma musiała zastosować. Informacje wyświetlane na nim nie wyglądają źle. Chyba, że akceptujecie tylko amoledy, to tutaj możecie narzekać. Pomimo tego jestem zaskoczony, że zegarek jest dosyć tani jak na możliwości, które oferuje. Aktywności zarejestrowane przy pomocy modułu GPS wypadają nieźle. Nie jestem w stanie polecić tego modelu jeżeli jesteście wymagający w kwestii sportów. Należy pamiętać, że do obsługo tego zegarka służy Apka Xiaomi Wear, a nie MiFit. Przypomnę, że apkę mifit tworzy huami, dlatego pewnie już zauważyliście do czego piję, określając ten zegarek jako produkt stworzony przez Xiaomi.

Chyba nie ma teraz lepszej alternatywy dla Mi Bandów, pomimo, że w stosunku do tej opaski ten zegarek nie ma funkcjo takiej jak PAI, czy wskaźnik stresu, to broni się wiele razy przytaczanym modułem GPS. W tej cenie? Dla mnie bomba.

Poniżej zostawiam film, gdzie starałem się wyczerpać temat tego zegarka.

Dajcie znać co o nim myślicie. Jestem tego mocno ciekaw :)
Tymczasem trzymajcie się!

Rate

Number of participants 4 Experience +41 Pack Reason

View Rating Log

2021-01-23 16:12:39
Favorites19 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Kawał dobrej roboty Kamilu ;))
2021-01-23 19:28:51

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Zabieram się do oglądania 😁📺
2021-01-23 21:19:21

Admin

_doMIno_ | from app

Bardzo fajna recka!
2021-01-23 21:40:13

Moderator

przybort | from app

Dobra recenzja. Fajnie się oglądało.
2021-01-23 22:21:54

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

Pięknie dziękuję Panowie za tak miłe słowa
2021-01-23 22:25:42
Świetna recenzja.
2021-01-23 23:41:01

Pro Bunny

Paweł 158 | from app

Jak zawsze rzeczowo i na temat.Dzięki
2021-01-24 00:51:31

Master Bunny

jarecki | from app

Ciekawa recenzja :-)<br>
..i dzięki za informacje ;-)
2021-01-24 02:26:30
Yaretzky

Rookie Bunny

DOMIN XR | from app

jestem zaskoczony ponieważ myślałem że apka mi fit nie jest do takich smartwatchy O_O
2021-01-26 04:19:25

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

quoteurl=home.php?mod=space&amp;uid=64012895436401289543/url
jestem zaskoczony ponieważ myślałem że apka mi fit nie jest do takich smartwatchy O_O/quote

Bo nie jest ;)
2021-01-26 04:21:10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje

Semi Pro Bunny

• Followers

134

• Threads

27

• Replies

312