In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Poznajmy się] Sławomir EPRze | Samoloty ma na wyciągnięcie ręki!

2021-01-11 17:20:37

1,091 35
Przyznam szczerze że z fotografią lotniczą nie miałem dużo wspólnego.
Kiedyś wprawdzie miałem możliwość poznania jednego z (moim skromnym zdaniem) naprawdę dobrych fotografów lotniczych - Sławka "Hesja" Krajewskiego, ale nigdy jakoś nie udało mi się załapać na taką sesję.

Z ciekawości zajrzałem do Twojego profilu i muszę powiedzieć że robi wrażenie.
No i że (co rzadko się zdarza) trochę ogranicza Cię sprzęt.
Szeroki kąt dałby Ci dużo większe pole manewru a i lepsza jakość samego aparatu byłaby tu przydatna (nie mówię że  coś jest z nimi nie tak, ale większa rozdzielczość by się tu przydała + wrzucanie zdjęć na zew. serwer żeby nie traciły na jakości).

Czy jest jakaś ciekawa historia "z płyty lotniska" która Ci się przydarzyła?
2021-01-11 18:57:29
Reply Report
Tak. To moja pasja. Zresztą fotografowanie samolotów jest zdecydowanie bezpieczniejsze niż modelek.

hmmm to musimy się kiedyś zamienić miejscami ;)
Choć fakt, modelki bywają niebezpieczne - szczególnie te niezadowolone z sesji :D
2021-01-11 18:59:30
Reply Report
100 MLN
Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list