In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Featured Videos (do not delete)

[] Zaczynamy odliczanie!!!!

2020-12-31 23:39:42
122 4
Od 1000 do 0   W związku z tym, że dziś żegnamy stary rok i dajemy mu kopniaka w "rzyć się nie chce" za wszystkie złe rzeczy, które nas spotkały i z nadziejami i planami będziemy witali Nowy Rok hucznie to zamiast pisać to i tamto (czyli życzenia) to coś na szybko nagrałem,  zmontowałem, pociąłem, połączyłemi i do sieci wrzuciłem.Btw swego czasu miałem przygotować filmik z życzeniami świątecznymi i oczywiście nie zdążyłem. Bo jak to przecież trzeba kilka ujęć zrobić wraz z reklamą miasta itp. Ujęcia zrobiłem ale reszty roboty nie dałem rady bo czasu brakło i przede wszystkim doświadczenia w montowania, kręceniu itp. Dlatego postanowiłem stworzyć małego potworka czyli debiut filmowy jako producenta, reżysera, kamer-owca szaleńca, montażysty i jeszcze gościa od pomysłów. Żeby nie przedłużać pod linkiem kryją się życzenia trochę długie ale dacie radę obskoczyć. https://youtu.be/E-qmSZUGGtg
2020-12-31 23:39:42
Favorites RateRate

Master Bunny

CaptKetch | from app

Dzięki Tomku,  oby Twoje gacie też nie znalazły się na drzewie 😀 Wszystkiego dobrego 🥂
2020-12-31 23:50:33

Mi Gaming Team

Tomek081 Author | from app

CaptKetch
Dzięki Tomku,  oby Twoje gacie też nie znalazły się na drzewie 😀 Wszystkiego dobrego 🥂

Najlepszego i spełnienia marzeń 🎉🎉
2021-01-01 00:21:42

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Dzięki Tomek. Super życzenia. Wszystkiego najlepszego w Nowym 2021 Roku dla Ciebie i całej Twojej rodzinki. I szampańskiej zabawy 🍾🍾🍾🥂🥂🥂
2021-01-01 00:42:13

Mi Gaming Team

Tomek081 Author | from app

JacoL7513
Dzięki Tomek. Super życzenia. Wszystkiego najlepszego w Nowym 2021 Roku dla Ciebie i całej Twojej rodzinki. I szampańskiej zabawy 🍾🍾🍾🥂🥂🥂

Jacku dla Ciebie i Twojej rodzinki najlepszego w Nowym Roku 🍸🥂🥂🥂
2021-01-01 01:00:59
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Tomek081

Mi Gaming Team

• Followers

101

• Threads

56

• Replies

5160