In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Redmi9 czy warto przejść na global czy zostać na eu?

2020-12-30 19:43:08
146 3
Miałem oryginalnie wersję eu.Ale z ciekawości do miui 12 przeszłem na global.Trochę się pobawiłem nową wersją i wruciłem do miui 11 eu.Czekam i czekam na miui 12 eu a tu już rok się kończy od listopada nie ma tej wersji eu i się tak zastanawiam czy wrócić na global?Jedynie co nie używałem w telefonie to opcji płatności NFC.Na miui 12 trochę szybko bateria pada,teraz na miui 11 bateria mnie zadziwia.Na trzy dni starcza,miui 12 tylko dwa dni bez ruchomych tapet.A może zostać przy miui 11 i zablokować aktualizację?
2020-12-30 19:43:08
Favorites RateRate

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Ogólnie, nie ma sensu przechodzić z wersji EU/EEA na global, chyba że bardzo chcesz mieć MIUI 12, to wtedy przejdź. Sam/a musisz podjąć decyzję.
2020-12-30 21:01:22
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Advanced Bunny

6320673116 Author | from app

Już byłem na miui 12,ale czy  wszystko tam działa jak w wersji eu?Nie miałem okazji sprawdzić gdyż eu na razie jest na miui 11
2020-12-30 22:36:59

Pro Bunny

6292268806 | from app

moja zona ma mi 9 lite wersje eu a brat ma global i nie wiem o co mu chodzi ale non stop narzeka na ten telefon (ze sazle zdjecia,ze sie zacina,ze cos mu tam laguje,ze telefon zyje swoim zyciem) a zona jest mega zadowolona, nawet sie Jej nigdy nie zacial a ma juz go 1,5 roku,wiec juz sam nie wiem w czym jest problem bo jak dla mnie zony telefon smiga az milo (sam posiadam mi 9se eu) i tez jestem mega zadowolony,moze oprogramowanie na europe jest bardziej dopracowane? nie wiem bo nie zaglebialem sie az tak w temat,podejrzewam ze jakies roznice sa ale pewnie niewielkie:-)
2020-12-31 17:46:39
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6320673116

Advanced Bunny

• Followers

2

• Threads

13

• Replies

66

259