In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Pytania i odpowiedzi] Mi 10T Lite - Aparat

2020-12-27 21:45:44
191 5
Hej, podpowiedzcie proszę, czy przed zrobieniem zdjęcia z trybu portret albo zdjęcie można ustawiać opcje czy przerabiać dopiero po zrobieniu? Przerzuciłam się z Honor 8x i tam opcji było na tyle multum że przez 2 lata nie zdążyłam wszystkich ogarnąć  
2020-12-27 21:45:44
Favorites RateRate

Grand Master Bunny

Febron | from app

Próbuj, porównuj. Innej skutecznej metody chyba nie ma. Cel uświęca środki.
2020-12-27 22:35:40

Advanced Bunny

Olgu Author | from app

to wiem, ale są i tacy którzy mają większa wiedzę niż ja i miałam skromna nadzieję na troszkę podpowiedzi. Chciałabym po prostu w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ten telefon
2020-12-28 00:53:55
Przy portrecie masz tylko filtry i upiekszanie no i efekt rozmycia, który mozesz zastosowac przed zrobieniem zdjecia. Reszta edycji tylko po zrobieniu zdjecia
2020-12-28 01:37:04
quoteurl=home.php?mod=space&uid=1731756417hardziol/url
Przy portrecie masz tylko filtry i upiekszanie no i efekt rozmycia, który mozesz zastosowac przed zrobieniem zdjecia. Reszta edycji tylko po zrobieniu zdjecia/quote

Dokładnie. I tego efektu rozmycia przy portecie nie musisz odpalać. Wystarczy wskazać mu punkt ostrzenia na nosie np. czy innej części twarzy modela, sam sobie rozmyje wsio za modelem... W galerii na gotowym zdjęciu możesz coś zrobić. A jak będzie mało to Snapseed się kłania - z darmowych i o dużych możliwościach. Albo Lightscreen...
2020-12-28 04:54:16

Advanced Bunny

Olgu Author | from app

RuraSzczecin
Dokładnie. I tego efektu rozmycia przy portecie nie musisz odpalać. Wystarczy wskazać mu punkt ostrzenia na nosie np. czy innej części twarzy modela, sam sobie rozmyje wsio za modelem... W galerii na gotowym zdjęciu możesz coś zrobić. A jak będzie mało to Snapseed się kłania - z darmowych i o dużych możliwościach. Albo Lightscreen...

no chyba w końcu wypróbuję tego snapseed. dzięki wielkie za podpowiedzi, bo właśnie nie mogłam znaleźć tego rozmycia na portrecie
2020-12-28 05:25:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Olgu

Advanced Bunny

• Followers

16

• Threads

6

• Replies

27

203