In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] WYNIKI - Mi Rozmówki, czyli tworzymy słownik dla niewtajemniczonych!

2020-12-24 19:41:27
860 23
WYNIKI - Mi Rozmówki, czyli tworzymy słownik dla niewtajemniczonych!

MI Fani!!

Jakiś czas temu wraz Adminem - _doMIno_ oraz całym zespołem Mi Tech Team.
stworzyliśmy konkurs, który miał także na celu stworzenie swego rodzaju ściągi/terminarza z wieloma pojęciami powiązanymi z Miui, Androidem, Xiaomi czyli technologią mobilną.

Konkurs trwał od 19 listopada do 17 grudnia. Przez te 4 tygodnie uczestnicy mogli tworzyć tłumaczenia wielu zagadnień związanych z technologią mobilną przyczyniając się do stworzenia zbioru pojęć na naszym Mi Community Polska co ma ułatwić zapoznanie się nowych użytkowników z tą technologią.

Link do tematu - [Mi Poland] Mi Rozmówki, czyli tworzymy słownik dla niewtajemniczonych! Przy okazji walczymy o punkty i nagrody!

Jakie są nagrody? Ile osób nagradzamy?

Nagradzamy 10 osób z największą liczbą punktów. Za zajęcie pierwszego miejsce przyznawany jest smartfon Redmi Note 9. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca – bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earphones 2. Za zajęcie czwartego, piątego i szóstego miejsca – opaska Mi Band 5. Za zajęcie siódmego, ósmego, dziewiątego i dziesiątego miejsca – Mi Wireless PowerBank 10000 mAh.

Przez te 4 tygodnie walczyliście zawzięcie i zaskakiwaliście nas waszą inwencją twórczą :) dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami i twórcami ściągi. Sprawę utrudniało wam także to, że odpowiedzi nie mogły być skopiowane z internetu oraz to, że wasze wypowiedzi widzieliście tylko WY przez cały okres trwania konkursu. Wszystkich biorących udział w konkursie zapraszamy do naszego Teamu - Mi Tech Team.

Za jedno słowo z jego tłumaczeniem lub wyjaśnieniem znaczenia otrzymywaliście 1 punkt. Za zdanie z dwoma słowami lub terminami, które odpowiadają definicji naszego żargonu, zdobywaliście 2 punkty. Za co najmniej dwa zdania z trzema hermetycznymi słowami lub terminami zyskiwaliście 3 punkty.

WYNIKI

I miejsce i główną nagrodę - Redmi Note 9 otrzymuje:

II i III miejsce - Mi True Wireless Earphones 2 :

IV, V i VI miejsce - Mi Band 5

VII, VIII, IX i X miejsce - Mi Wireless PowerBank 10000 mAh

Podziękowania wielkie dla - Admina _doMIno_, oraz zespołu Mi Tech Team -  Matiox, JacoL7513, styliana, hardziol,

Wszystkich zwycięzców prosimy o odezwanie się na PW do Admina _doMIno_ - lub do Oli - styliana w celu podania adresów do wysyłki nagród.

2020-12-24 19:41:27
Favorites7 RateRate
Gratuluje @Aleksandrawu :) oraz reszcie za dobrą robote i zajecie pierwszych 10 miejsc!
2020-12-24 19:51:37

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Braeo 👍👍👍🍾🍾🍾
2020-12-24 19:59:33
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
Gratulacje!
2020-12-24 20:10:39

Grand Master Bunny

Febron | from app

Gratulacje dla wszystkich laureatów.
2020-12-24 20:12:51

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

@Aleksandrawu Gratulacje za zwycięstwo. Gratulacje dla wszystkich laureatów oraz wszystkich uczestników 👍👍👍
2020-12-24 20:20:34

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

gratulacje dla zwycięzców ;)
2020-12-24 20:28:14

Semi Pro Bunny

Martach | from app

gratulacje 🍾
2020-12-24 20:33:05

Mi Tech Team

Łukasz Author |

Pierwszy post formalny. A teraz osobiste gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla @Aleksandrawu.
Dla wszystkich także gorące życzenia Świąteczne. Spokojny i Wesołych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
2020-12-24 20:33:44
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!!!!!
2020-12-24 20:41:53

Master Bunny

RoninSan | from app

Gratulejszyn 👍🥳
2020-12-24 20:47:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Łukasz

Mi Tech Team

• Followers

519

• Threads