In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Usypianie aplikacji. Pomóżcie

2020-12-24 04:05:27
295 6
Witam. Posiadam telefon Xiaomi Redmi 9AT. Problemem jest usypianie aplikacji które jest strasznie uciążliwe. Dajmy przykład: mam włączoną grę i przed chwilą używałem meska, więc powinien działać w tle lecz tak nie jest. Najzwyczajniej aplikacja się usypia a powiadomienia przyjdą mi dopiero jak znowu przełączę na meska. A jakby tego było mało to jak wrócę znowu na grę która uspała się tylko dlatego że nie miałem ją w tle przez 10 sekund to znowu muszę czekać aż gra się włączy. Dlatego że się uspała i muszę ją włączyć na nowo. W tej wersji telefonu nie mogę nałożyć kłódki na aplikacje. Próbowałem chyba wszystkiego. Mam na aplikacjach ustawiony tryb bez ograniczeń żeby mógłby działać w tle. Wszystkie aplikacje maja ustawiony autostart. Wyłączyłem optymalizację MIUI bo ktoś napisał że to może też od tego zależeć ale to także nic nie dało. Strasznie mi to przeszkadza w użytkowaniu telefonu więc prosiłbym o jakąkolwiek pomoc.
2020-12-24 04:05:27
Favorites1 RateRate

Rookie Bunny

6400777901 Author | from app

Wiem że temat był poruszany wiele razy ale przeglądałem forum i próbowałem wielu rzeczy nic nie pomaga.
2020-12-24 04:57:52

Master Bunny

RoninSan | from app

...pozwolenie na wyświetlanie ponad innymi aplikacjami, pozwolenie na pobieranie danych (komórkowych) w tle ...
2020-12-24 05:27:56

Rookie Bunny

Mam włączone pozwolenie na wyświetlanie się nad innymi aplikacjami oraz na korzystanie z danych. Mam też wyłączone ograniczenie dla zużycia wifi i danych. Ustawiłem także wiadomości z Messengera na priorytetowe. Lecz nadal nie przychodzą.
2020-12-24 05:40:24
Redmi 9AT (chyba jakaś odmiana 9A?) z 2 GB RAMU? I WSZYSTKIE aplikacje ustawiłeś na autostart, czyli żeby ładowało je do i tak już małego zapchanego ramu?! Wiem jak ludzie narzekali na Redmi 7 z 2GB ramu, więc u Ciebie jest podobnie. To nie jest usypianie, tylko po prostu wywala Ci aplikację z ramu. Do otrzymywania wiadomości na mess nie musisz mieć jej uruchomionej w tle, ale widocznie masz tak zapchaną pamięć ram że tak czy inaczej uwala Ci wszystko w tle. Spróbuj może Messengera LITE, ale i tak nie wróżę sukcesu gdy odpalisz grę, która zje cały ram.
2020-12-24 05:48:24

Rookie Bunny

Aktualnie w autostarcie mam tylko i wyłącznie Messengera. Włączam messengera i jakiś chat z kimkolwiek, kilkam home, włączam insta zaczynam przeglądać. Po chwili wchodzę na meska powinien mi się wyświetlić chat który miałem otwarty ponieważ ja tylko zminimalizowałem aplikacje i wszedłem na inną, ale Messenger włącza się jakby od nowa i dopiero wtedy przychodzą mi powiadomienia z przed np:5 minut.
2020-12-24 05:58:18

Master Bunny

RoninSan | from app

Weź pod uwagę, że większość ludziów narzeka ma messengera co nawet  FB potwierdził w mediach
2020-12-24 06:15:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6400777901

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

1

• Replies

3

14