In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Pytania i odpowiedzi] trzy kropki podczas pisania smsa

2020-12-15 04:46:52
256 8
Jak to jest, że pisałam do jednej osoby smsa i podczas jej odpisywania pojawiły się migające kropki oznaczające, że właśnie do mnie pisze, podczas gdy pisałam z inną osobą i tego nie było.
2020-12-15 04:46:52
Favorites RateRate

Master Bunny

DinoMi | from app

Może chodzi o włączoną funkcję czatu. Osoba u której pojawiają się te kropki ma, a ta bez kropek nie ma funkcji czatu.
2020-12-15 05:27:39
DinoMi odpowiada, dnia 2020-12-14 22:27:39
Może chodzi o włączoną funkcję czatu. Osoba u której pojawiają się te kropki ma, a ta bez kropek nie ma funkcji czatu.

Już druga osoba na forum w ciągu ostatnich kilku dni, która nie wie, że ma włączone funkcje czatu. Zastanawiam się, czy ludzie nieświadomie klikają co popadnie, czy wujaszek google zdecydował za nich?
2020-12-15 07:05:19

Master Bunny

DinoMi | from app

yanek
Już druga osoba na forum w ciągu ostatnich kilku dni, która nie wie, że ma włączone funkcje czatu. Zastanawiam się, czy ludzie nieświadomie klikają co popadnie, czy wujaszek google zdecydował za nich?

To potrafi się włączyć bez pytania.
2020-12-15 07:06:54

Advanced Bunny

LadyFlame Author | from app

yanek

Powiedziałabym, że to raczej przypadek. Mówisz, że to funkcje czatu, tylko dlaczego pokazuje się u jednej osoby a u drugiej nie. Czy to zależy od tego czy ktoś sobie to ustawił czy od zbiegu okoliczności?
2020-12-15 11:25:14

Advanced Bunny

LadyFlame Author | from app

yanek

Powiedziałabym, że to raczej przypadek. Mówisz, że to funkcje czatu, tylko dlaczego pokazuje się u jednej osoby a u drugiej nie. Czy to zależy od tego czy ktoś sobie to ustawił czy od zbiegu okoliczności?
2020-12-15 11:25:29
Zależy czy ktoś ma ustawioną też ową funkcję czy nie...
2020-12-15 12:31:06

Master Bunny

DinoMi | from app

LadyFlame

Pokazuje się wtedy jak obydwie sms-ujace osoby mają włączoną i działającą funkcję czatu. Jak tylko u jednej to to nie działa. Masz to włączone? Można sprawdzić w ustawieniach aplikacji wiadomości.
2020-12-15 14:04:36
LadyFlame odpowiada, dnia 2020-12-15 04:25:29

Oprócz tego co wyjaśniono już powyżej, to dodam, że obydwie osoby muszą oczywiście korzystać z aplikacji Wiadomości od Google (którą można samemu zainstalować albo jest już zainstalowana fabrycznie na nowych telefonach Xiaomi).
2020-12-15 15:45:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

LadyFlame

Advanced Bunny

• Followers

2

• Threads

16

• Replies

16

152