In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Оголошення] Mi FLASH LIVE! Запитай гостя ефіру – вигравай Mi 10T Lite!

2020-12-10 01:01:46
23698 424
Всім привіт, Мі-фани!
Сьогодні хочу анонсувати вам неймовірну подію!


З нагоди розпродажу Mi FLASH LIVE ми готуємо круту трансляцію з запрошеним гостем – Антоном Григор’євим (гадаю, ви бачили його огляди на YouTube). І тому, хто поставить нашому гостю краще питання про Xiaomi, ми готові подарувати Mi 10T Lite! Непогано, так?


Все вирішиться 14 грудня о 15:00 на спеціальному стрімі у наших Facebook та YouTube! Але питання можна поставити ВЖЕ ЗАРАЗ!
Що ми хочемо почути від вас?
Звичайно, ВАШІ ПИТАННЯ ПРО ГАДЖЕТИ XIAOMI ДО АНТОНА ГРИГОР’ЄВА.
Поставити їх можна:
Під час стріму ми оберемо 1 краще запитання з усіх та подаруємо його автору смартфон Mi 10T Lite!

Увага!
Питання «А коли вийде оновлення на мою модель?» (в усіх можливих варіаціях) буде залишено без відповіді. Все детально розписано у відповідній темі.

Що ж, починайте ставити свої цікаві запитання! А ми розпочинаємо підготовку до стріму!  

Побачимося 14 грудня о 15:00 на нашому стрімі у Facebook або на нашому YouTube

Дізнайтеся купу цікавої інформації про улюблений бренд та отримайте шанс виграти подарунок!

І ледве не забув :-)

Кожен, хто залишить своє питання у конкурсній темі в Mi Community, отримає спеціальну медаль!Детальні умови:

1. Конкурс триває з 09.12.2020 р. по 13.12.2020 р. (включно) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у Конкурсі, потрібно:
 • залишити питання про гаджети Xiaomi під конкурсною темою в Mi Community Україна, спеціальним постом у Facebook, спеціальним постом в Instagram або спеціальним постом в Instagram Stories

* Кількість питань від однієї людини не обмежена; питання, що не відповідають темі, не беруть участі у конкурсі.
2. У Конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Конкурсу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають лише повнолітні учасники. В Конкурсі можуть брати участь учасники, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даного Конкурсу
4. Порядок визначення переможців Конкурсу. Серед усіх учасників, які виконали завдання у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих Правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 13.12.2020 р. включно), 14.12 впродовж спеціального стріму адміністрацією Mi Community буде визначено переможця.
5. Переможців буде оголошено 14.12 впродовж спеціального стріму у соціальній мережі Facebook та на каналі YouTube. Після оголошення результатів переможці отримають повідомлення у тій соц мережі (та/або Mi Community), де він залишив запитання. Надати зворотню відповідь та підтвердити особу переможці мають впродовж п’яти днів з моменту отримання повідомлення. Результат Конкурсу є остаточним і перегляду не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем/переможцями свого права на отримання призу.
6. Під час Конкурсу категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, стосовно яких виникне підозра у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підбитті підсумків Конкурсу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, його буде знято з конкурсу, про що буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами Конкурсу переможець отримує приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар Mi 10T Lite 6/128 GB  за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент закінчення Конкурсу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінено на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Умови конкурсу не поширюються на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення (електронна пошта – у пріоритеті). Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному Конкурсі.
11. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення Конкурсу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Конкурсу і не підлягає оскарженню.
** Організатором Конкурсу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).

Беручи участь в зазначеному вище Конкурсі, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.


2020-12-10 01:01:46
Favorites92 RateRate
Що з оглянутого за минулий рік – однозначний маст-хев? А що розчарувало?
2020-12-10 01:18:01
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?
Які ґаджети Xiaomi сподобалися найбільше і є у постійному використанні?
2020-12-10 01:51:37

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

#3

Які навушники Xiaomi найбільше подобаються і які є у користуванні ?
2020-12-10 02:14:13

Pro Bunny

the_O.N.E. | from MI MAX 3

#4

Нравятся ли Вам фаблеты от Xiaomi?
2020-12-10 02:32:34

Super moderator

Beznavorotov | from MI 8 Lite

#5

За що можна полюбити Xiaomi?
2020-12-10 02:51:18

Super moderator

vladtitovich | from Mi Note 10

#6

Який з цьогорічних Мі-смартфонів, на Вашу думку, міг би отримати звання «Найуніверсальніший смартфон 2020»? Адже з виходом кожного наступного компанія акцентує увагу здебільшого на якихось конкретних особливостях, фічах і т.д. Тому цікаво почути Вашу думку щодо цього.
2020-12-10 03:01:21
Mi Ukraine в Telegram: @MiComUA

Pro Bunny

Xipypr | from app

#7

Коли компанія Xiaomi почне підтримувати eSim? З якого флагмана? Чи є якісь прогнози?
2020-12-10 03:35:42

Super moderator

Shovag Volodumur | from Redmi Note 9 Pro

#8

Чи правильний шлях обрала Xiaomi, у флагманах цього року, ставити камери все більше і більше пікселів (108 мп)? Коли вони зупиняться? Та чи так цеактуально, щоб отримати гарне мобільне фото?
2020-12-10 03:39:15

Advanced Bunny

Redmi 6 Device | from Redmi 6

#9

Xiaomi, коли ви створите один єдиний смартфон-бюджетник, смартфон середянчок, або вищого класу з підтримкою більше п'яти років? Коли ваша оболонка досягне плавності більше ніж у IOS не тільки на флагманах але й на бюджетному сегменті? Який кращий бюджетник ви плануєте після Редмі 9? Чи плануєте переходити на індивідуальні (рішення, яких не має ні у кого), тобто, не копіювати компанію Apple, а старатись їй довести, що бюджетник за 120 долларів кращий за Айфон XR? Чи не погрожують вам санкціями як компанії Huawei? І які ваші подальші плани?
2020-12-10 03:52:27

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from app

#10

якi два смартфона треба поiднати ,щоб зробити iдеальний аппарат по ценi та усiм характеристикам ? ( при тому,що один повинен Бути флагман а другий ......тощо)
2020-12-10 04:16:43
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrew K

Mi Comm team

 • Followers

  1239

 • Threads

  143

 • Replies

  45

 • Points

  1330

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Місія здійсненна
7 років MIUI
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 Тем
MIUI
Антивірус MIUI
Telegram
Are you OK?
З Великоднем!
Newbie Member
З Днем Незалежності України!
Mi Explorer Challenger
Xiaomi Number One In Ukraine
Case is OK
Make your choice
Mi Band History
Fortune’s Global 500
З Днем Незалежності!
Моторошний Хелловін
Results of the year
TikTok
Mi Flash Live
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list