In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Pytania i odpowiedzi] wiadomości SMS bez internetu

2020-12-09 04:48:18
417 6
Witam
Kupiliśmy z żoną dwa smartfony Redmi Note 9Pro i gdy np.ja wyśle smsa do żony to jak ona ma wyłączony internet w telefonie to smsy do niej nie docierają lub przychodzą po np.trzech godzinach i odwrotnie jak ona wyśle do mie to sytuacja się powtarza.Kiedy transmisja danych jest włączona lub wifi smsy docierają błyskawicznie.
Jak ustawić aby smsy docierały szybko bez włączonego internetu.
Smartfony kupione w RTV AGD.
Android 10 miui 12?
Czy trzeba coś ustawić czy wgrać jakąś inna aplikacje do smsów?
2020-12-09 04:48:18
Favorites RateRate
Wygląda jakbyś włączył funkcję czatu, dlatego nie wysyłasz domyślnie smsów, tylko wiadomość przez internet (RCS). Możesz:

- wyłączyć Funkcje czatu (aplikacja Wiadomości - Trzy kropki w prawym górnym rogu - Ustawienia - Funkcje czatu - Wyłącz funkcje czatu) i korzystać tylko z smsów;

- albo jeśli nadal chcesz korzystać, mimo wszystko, z darmowych wiadomości (przez internet), to w przypadku gdy wiadomość nie dociera do odbiorcy to (jeśli dobrze kojarzę) przytrzymujesz wysłaną wiadomość i wybierasz wyślij jako sms.
2020-12-09 05:02:56

Advanced Bunny

Pawlo B Author | from app

W takim razie jak wyłączyć funkcję czatu bo jak ktoś inny wysyła do mnie lub jak ja wysyłam komuś innemu smsy to jest git.
2020-12-09 05:04:25
Pawlo B replied at 2020-12-08 22:04:25
W takim razie jak wyłączyć funkcję czatu bo jak ktoś inny wysyła do mnie lub jak ja wysyłam komuś innemu smsy to jest git.

Napisałem jak wyłączyć (aplikacja Wiadomości - Trzy kropki w prawym górnym rogu - Ustawienia - Funkcje czatu - Wyłącz funkcje czatu). No chyba że nie włączałeś tego i jest wyłączone, to w takim razie ja nie pomogę, może ktoś inny. Ale sprawdź to.
2020-12-09 05:11:25

Advanced Bunny

Pawlo B Author | from app

Dzięki działa 😀
2020-12-09 05:12:59

Rookie Bunny

6391025671 | from app

))))
2020-12-09 05:45:07

Rookie Bunny

zibi17 | from app

Taki sam problem ma moja rodzina i nie tylko z Xiaomi ale są w Plusie w Play pomimo włączonej funkcji czatu nie mam takich problemów
2020-12-21 03:11:46
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Pawlo B

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

13

107