In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Ogłoszenie] Brak Miui 12 dla kilku telefonów, ujętych pierwotnie w harmonogramie. Redmi - Y3, 7, 6A, 6

2020-12-08 17:05:09
1339 33
Brak Miui 12 dla kilku telefonów, ujętych pierwotnie w harmonogramie.

Redmi Y3, Redmi 7, Redmi 6A, Redmi 6

Mimo, że Xiaomi w dniu prezentacji Miui 12 wpisało wiele nawet starszych modeli na liste i harmonogram wydawniczy, kilka telefonów nie dostanie aktualizacji do MIUI 12.
Dziś na stronie domowej https://en.miui.com/  pojawiła się notatka, że w związku z problemami ze zgodnością i wydajnością nie dostaną Miui 12, mimo, że pierwotnie znalazły się na liście.

Te telefony to:

Please note that the following device models originally included in MIUI 12 release schedule won't be updated to MIUI 12 due to compatibility and performance issues.

2020-12-08 17:05:09
Favorites6 RateRate

Master Bunny

Redmi 7 PL | from app

świetnie, mam redmi 7 czekam i czekam.. i teraz trzeba będzie kupić nowy tel
2020-12-08 20:08:48
Redmi 7 PL

Tylko po co? Jeżeli wystarcza Ci to co masz? Po co? Przestał nagle działać kiedy to przeczytałeś? Noż ludzie... Opanujcie się z tymi "aktualizacjami" które niczego nie wnoszą, tylko psują dobrze działające sprzęty. Naprawdę... Pomyślcie z 5 razy zanim zaczniecie robić jakieś śmieszne ruchy... Nawet na klawikordach...
2020-12-08 20:21:00
RuraSzczecin
Tylko po co? Jeżeli wystarcza Ci to co masz? Po co? Przestał nagle działać kiedy to przeczytałeś? Noż ludzie... Opanujcie się z tymi "aktualizacjami" które niczego nie wnoszą, tylko psują dobrze działające sprzęty. Naprawdę... Pomyślcie z 5 razy zanim zaczniecie robić jakieś śmieszne ruchy... Nawet na klawikordach...

Brawo !!!!
2020-12-08 20:23:12
Marcin..

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Redmi 7 PL

Nie musisz, Redmi 7 to bardzo dobry telefon, o ile Tobie wystarcza to nie ma potrzeby. Miui 12 to nie cud świata. Nikt nie zrozumie czemu tak a nie inaczej, tym bardziej, że taki 7A jest słabszym tel a dostanie, tak samo jak 8A być może na procka 7 nie maja pomyslu, a ten co jest w 7A jest i  w 8A etc.
2020-12-08 20:23:28

Mi Tech Team

Łukasz Author |

RuraSzczecin odpowiada, dnia 2020-12-08 13:21:00

Zgadza się, to nie jakiś tam wyznacznik dobrego działania telefonu. Fakt taki mój Redmi Note 8 działa ok na Miui 12 troszkę lepiej jak na 11, ale za to nie mam wielu rzeczy co mają inne telefony co miała oferować 12. Cóż słaby telefon to i ucięli mu trochę funkcji aby dodać lepszym telefonom, a i pewnie też jakieś bugi itp.
2020-12-08 20:26:30

Master Bunny

Redmi 7 PL | from app

nie, nie to nie tak.. mój redmi 7 chyba jest trochę przepracowany miewa szybkie spadki baterii, traci mi zasięg i myślałem że dostanę aktualizacje coś może będzie lepiej a teraz takie info
2020-12-08 20:28:03

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Redmi 7 PL
nie, nie to nie tak.. mój redmi 7 chyba jest trochę przepracowany miewa szybkie spadki baterii, traci mi zasięg i myślałem że dostanę aktualizacje coś może będzie lepiej a teraz takie info

A próbowałeś np factory reset? A najlepiej jakbyś skopiował swoje dane/pliki na PC a resztę w chmury Xiaomi i Google. Odblokował bootloader, i za pomoca Xiaomiflash z ostatnim romem fastboot Global z opcją clean and lock przeflashowal telefon.
Potem konfiguracja od nowa, przerzucenie plikow, instalacja od nowa programow.
To najlepszyx najszybszy sposob aby pozbyc sie smieci z programow i z aaktualizacji miui czy andka.
Instalujesz na swiezo, wszystko.
2020-12-08 20:31:31

Master Bunny

Redmi 7 PL | from app

aż tak to nie umiem się bawić, instalowałem na nowo paczkę aktualizacji ze strony xiaomi, resetowałem do ustawień fabrycznych i bez poprawy
2020-12-08 20:35:26

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Redmi 7 PL
aż tak to nie umiem się bawić, instalowałem na nowo paczkę aktualizacji ze strony xiaomi, resetowałem do ustawień fabrycznych i bez poprawy

To nic trudnego :-)  tym bardziej jak dane masz skopiowane :-) to nie musisz sie martwic ze cos stracisz.
2020-12-08 20:38:28

Pro Bunny

cezaryczarecki | from app

mam w mi6 miui11 naprawdę nie narzekam w mi10 z tym miui 12 bywa różnie...
2020-12-08 21:07:54
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Łukasz

Mi Tech Team

• Followers

499

• Threads

161

• Replies

5628

48553