In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

[Інше] Робота додатку Мі ком'юніті

2020-11-29 22:17:46
483 6
Останнім часом сторінки в додатку не завантажуються нормально як це було раніше. Чи то тапаю на якийсь заголовок і бачу пустий екран, чи то форумська стрічка перестає вантажитись на якомусь пості і я бачу вічне "хвилинку" внизу екрану. Таке буває майже постійно. Перезавантаження сторінок допомагає, але майже завжди з n-го разу. Буває відправляю пост і посередині екрану висить заяць мовляв пост грузиться, але "додано успішно" не з'являється взагалі. Невже це косяки особисто в мене на телефоні чи це щось недороблено повище?
2020-11-29 22:17:46
Favorites4 RateRate

Master Bunny

jekins | from Mi 9 Lite

У мене також теж саме, з літа таке твориться,там оновлення обіцяють може щось зміниться.
2020-11-29 22:35:11

Master Bunny

astrolight Author | from MI 9

О, ясно. А то я вже не знав що думати. Хоча відчував що цей косяк не в мене на телефоні. Правда є ще один, який я не писав зверху. Тільки в цьому додатку коли пишу пости, то заглавну літеру на початку речення я повинен ставити примусово. Клавіатура гугловська. Більше ніде я такого не зустрічав, скрізь велика літера ставиться автоматом після крапки з пробілом.
2020-11-29 23:06:54
Таке у всіх відбувається. Проблема з відкриттям тем посилилась останні три тижні. Сервер не завжди відповідає з першого... або навіть з третього разу. При відкритті повідомлень з Mi Community у шторці додаток може зависнути і не давати себе закрити. Вихід - відкрити шторку, натиснути гайку налаштувань, вийти з налаштувань на робочий стіл і закрити додаток в запущених. Відправка коментарів іноді зависає, коментарі дублюються. З заглавними також є  недолік від розробників.
2020-11-29 23:25:25

Pro Bunny

Katarios | from MI 8

у меня тоже с лета глюк,терпеливо жду исправления багов
2020-11-29 23:47:16

Master Bunny

astrolight Author | from MI 9

Добре, трохи полешало.
2020-11-30 01:37:09

Pro Bunny

Sergey Bondaruk | from Redmi Note 9S

аналогично ,уже давно так