In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Оффтоп] Флагманська серія mi - занепад модельного ряду?

2020-11-29 19:20:26
294 16
Турбує той факт що у нашій краіїні такі флагмани як мі10 та про мали конячий прайс , а функціонал залишав бажати кращого , так за 23 т. Грн , ви отримували у флагмані :
1 сім
Відсутність є-сім
Вологозахисту
Відсутність телефото
Я розумію коли у нас ідеальний софт , аппаратна частина  та алгорітми обробки зоображення , але це не про xiaomi  , приклад буде світлина у важких умовах де "флагманський 108 мп" гарно так дав шума , а червоний колір (спар - був червоним ) взагалі не розуміє ....
Це насторожує і відлякує від бажання брати mi 11 .
Просто бачиш інші флагмани - а тобі нічого казати , тому що ти придбав ксяомі....

2020-11-29 19:20:26
Favorites1 RateRate

Pro Bunny

Nick369qqqwwweeerrr | from Mi 10

имхо миюай интересней остальных, а все остальное уже сопутствующие
2020-11-29 22:32:41

Master Bunny

musigorek | from MI MAX 3

согласен
2020-11-29 22:38:21

Advanced Bunny

Писсистрат Author | from Mi 10

Nick369qqqwwweeerrr
имхо миюай интересней остальных, а все остальное уже сопутствующие

у нас же тут баталии , не понимаешь:
один мой знакомый меня второй год переубеждает перебежать к нему в лагерь - и чахнуть над яблоками .
второй знакомый , из-за того что у нас не было на завозе нормальной а серии самсунга , убежал на ми9т про .
самка моя повелевает хонором .
один верен самсунгам и ему ок , а другой меня клепает на что ему редми 6 менять и че ему прошивка не идет
2020-11-29 22:44:11
Писсистрат  відповів о 2020-11-29 16:44:11
у нас же тут баталии , не понимаешь:
один мой знакомый меня второй год переубеждает перебежать к нему в лагерь - и чахнуть над яблоками .
второй знакомый , из-за того что у нас не было на завозе нормальной а серии самсунга , убежал на ми9т про .

Скільки людей, стільки й думок та переваг у виборі.
2020-11-29 23:07:33

Advanced Bunny

Тарас. | from Mi Note 10

Незнаю ,що сказати але в мене ноут 10 і камера 108 не передбачує знімків з недобрим освітленням, є нічний режим і режим про де все можжна підігнати, можливо і в вас так камера з макс розрішенням не здатна фотографувати в умовах слабкого світла, про це я також бачив в якомусь огляді на ю туб.
2020-11-29 23:43:09

Advanced Bunny

Тарас.
Незнаю ,що сказати але в мене ноут 10 і камера 108 не передбачує знімків з недобрим освітленням, є нічний режим і режим про де все можжна підігнати, можливо і в вас так камера з макс розрішенням не здатна фотографувати в умовах слабкого світла, про це я також бачив в якомусь огляді на ю туб.

я топлю за то чтобы ксяоми были лучшие в мире , и для моего смартфона не примлемы опции плохой сьемки в любой момент
2020-11-30 02:49:02

Banned

astrolight | from MI 9

Я питав у китайців про назву. Вони вимовляють дуже м'яко Щіао Мі. Оце перше "щ" дуже м'яке, тому звучить майже як "с". Наголос на другий слог.  І хоч там стоїть перша ікс, ніякого Ксяомі не існує. Найбільш правильно буде Сяомі. Вам може це здаватися дивним, але ніхто не каже Ренаулт або Бордеаукс, кажуть Рено і Бордо. Сподіваюсь зрозумієте.
2020-11-30 05:30:11

Advanced Bunny

dimychman
Скільки людей, стільки й думок та переваг у виборі.

дело не в выборе  , а в его отсутствии - в основном люди пользуються тем на что денег хватило в нашем регионе - это телефоны за 3-4 тыщи гривент , кто чувствует себя лучше могут себе устройство за 7-9 купить , за 10 т грн телефоны уже у малого количества , а за 20 , у единиц  ..
2020-11-30 06:01:55

Pro Bunny

так а какие альтернативы у ми10? дизайн шикарен, производительности хватит года на 4-5( к тому времени уже тел два раза поменяем), оболочка отрабатывает на ура, 90 герц. ширик тут совсем посредственный и макро такое себе, но я снимаю на 108 х2 и вполне себе выходит. ну и вкусовщина же дальше. а супер обои все пытаются себе поставитья, и только у нас работает как положено)
2020-11-30 13:44:44

Pro Bunny

да и звук на максимуме становится плоским и без прироста - это единственный существенный минус для меня в моем ми10
2020-11-30 13:55:09
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Писсистрат

Advanced Bunny

• Followers

3

• Threads

25

• Replies

121

443