In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Serwis gwarancyjny ccs Piaseczno

2020-11-23 18:13:32
769 6
Witam
W moim Redmi Note 7 pojawiła się wada wyświetlacza tak zwany ghosting. Telefon odesłałem do ccs, czytałem opinię w Google które budzą wielkie wątpliwości co do kompetencji ww serwisu niestety słuszne.Po kilku dniach telefon został odesłany bez jakichkolwiek naprawy jako sprawne urządzenie, dodałem stosowną opinię i w dniu dzisiejszym próbowała być usunięta.Przestrzegam wszystkich przed tym serwisem 0 kompetencji i profesjonalizmu , jedyne wyjście kupować sprzęt u sprzedawców którzy mają umowy z innymi serwisami niż ccs. Sprzęt marki Xiaomi jest naprawdę fajny , fajnie jak działa ale gdy coś się zepsuje zaczynają się problemy, nerwy i strata czasu dzięki takiemu a nie innemu serwisowi.
https://youtu.be/tB695Xls6S0
2020-11-23 18:13:32
Favorites RateRate
No to nieźle...
2020-11-24 00:36:09

Semi Pro Bunny

Cort06 | from app

Dobrze, że Ci nie oddali w gorszym stanie. Czytałem o takich przypadkach. Ja reklamowałem w xkomie kiedyś lampkę biurkowa. Xkom wysyła to do nich. Wada polegała na aktualizacji softu, który był wadliwy. Żądał em downgradu to wersji softu, który podałem i był wolny od wady. Czekałem prawie dwa miesiące, po czym po wojnie z xkom em dostałem zwrot gotówki. Z relacji sklepu wynikało, iż serwis przez cały ten czas nie rozpatrzył reklamacji.
2020-11-24 03:47:41

Rookie Bunny

1733142912 | from app

Ccs to jedna wielka pomyłka. Mi już 4 razy naprawiają telefon. Raz odebrałem od nich rn8pro i tel nie wykrywał nfc.
2020-11-24 04:11:45

Rookie Bunny

6225554359 Author | from mobile

Cort06
Dobrze, że Ci nie oddali w gorszym stanie. Czytałem o takich przypadkach. Ja reklamowałem w xkomie kiedyś lampkę biurkowa. Xkom wysyła to do nich. Wada polegała na aktualizacji softu, który był wadliwy. Żądał em downgradu to wersji softu, który podałem i był wolny od wady. Czekałem prawie dwa miesiące, po czym po wojnie z xkom em dostałem zwrot gotówki. Z relacji sklepu wynikało, iż serwis przez cały ten czas nie rozpatrzył reklamacji.

Zastanawia mnie jedno , producent nie czyta opini czy nie jest zainteresowany tym co się dzieje w serwisie który poniekąd dostał autoryzację? Barany z Piaseczna odstawiają dalej swoją partacką robotę serwisową , właściwie bez konsekwencji , niszcząc tak naprawdę dobrą opinię marki. Codziennie nowe fatalne opinie sypią się w Google a solidny serwis  tak mają na stronie ma klientów w dupie.
2020-11-24 04:12:42

Rookie Bunny

1733142912 | from app

Czasami mam wrażenie że to jest jakiś absurd. Pokazujesz serwisowi jak krowie na rowie błąd/usterkę on przyjmuje to do wiadomości ale i robi swoje. Zgłoś niegodność towaru z umową. Pierwszy krok już robiłeś, oddałeś tel do serwisu ale serwis stwierdzi że jest ok, nlco nie jest prawda. Zażądaj zwrotu kasy lub np wymiany tel na nowy- bardziej opyla się kasa bo możesz kupić sobie coś lepszego.
2020-11-24 15:55:59

Rookie Bunny

6225554359 Author | from mobile

1733142912
Czasami mam wrażenie że to jest jakiś absurd. Pokazujesz serwisowi jak krowie na rowie błąd/usterkę on przyjmuje to do wiadomości ale i robi swoje. Zgłoś niegodność towaru z umową. Pierwszy krok już robiłeś, oddałeś tel do serwisu ale serwis stwierdzi że jest ok, nlco nie jest prawda. Zażądaj zwrotu kasy lub np wymiany tel na nowy- bardziej opyla się kasa bo możesz kupić sobie coś lepszego.

Wysyłam tym razem przez sklep, nie liczę na cuda w wykonaniu ccs.
Ostatecznie skorzystam z rękojmi, sprzedawca mam nadzieję okaże się być uczciwym.
2020-11-25 04:10:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6225554359

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

2

• Replies

4

30