In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 8T

[Запитання та відповіді] А скажіть пожалуста чому оцей mi акаунт такий тупий ?

2020-11-12 01:58:27
353 14
Чому в mi акаунт не загружаються фото з великим розміром.Тому,що в мене фото мінімум 10мегабайт а є і у двічі більше.Чому я хочу  в мі акаунті поставити в своєму акаунті дату народження та таке інше,яка освіта а воно не сохраня.Шо це за таке.Чи тут в мі акаунті тільки лише можна читати новини про продукт хіаомі і лише скидати про хіаомі інфу і все?І мої запитання,що я публікую та пости видаляються мі акаунтом або іншим учасником акаунту!Або ще коли я пишу в стрічку питання і хочу його відправити воно пише коли я отправляю,що час очікування вичерпано і не відправля.Що це за на....поясніть?
2020-11-12 01:58:27
Favorites RateRate
Особисті дані користувачів перестали зберігати через обмеження, пов'язані з приватністю.
Ваші питання можуть видалятися через невідповідність правилам, проте ви завжди будете знати, з якої саме причини вони видаляються. Будь ласка, ознайомтеся з темою https://c.mi.com/thread-3312941-1-0.html.
Щодо розміру файлів – таки треба зменшувати розмір файлів для завантаження. Врешті, Ком'юніті – це не файлозберігальний сервіс.
2020-11-12 02:31:24
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Semi Pro Bunny

Angel_D13 | from Redmi Note 7

Olexa
Особисті дані користувачів перестали зберігати через обмеження, пов'язані з приватністю.
Ваші питання можуть видалятися через невідповідність правилам, проте ви завжди будете знати, з якої саме причини вони видаляються. Будь ласка, ознайомтеся з темою https://c.mi.com/thread-3312941-1-0.html.
Щодо розміру файлів – таки треба зменшувати розмір файлів для завантаження. Врешті, Ком'юніті – це не файлозберігальний сервіс.

Підкажи будь ласка, де можна поспілкуватися по глюкам Mi community?
2020-11-12 11:08:09

Mi Comm team

Olexa | from Mi Note 10

Angel_D13

Відгуки в Гугл Плей
2020-11-12 13:38:10
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Master Bunny

SashaYou40 | from Redmi Note 9 Pro

Angel_D13

4pda;) або пиши листа розробникам;)
2020-11-12 13:38:32

Rookie Bunny

Pawsashatoy | from Redmi 6

Тут всё решили, вот совет: фотки, важные файлы и т.д сохранять на SD-карту.
2020-11-12 15:51:04
Invalid floor, the posts have been deleted #6
Invalid floor, the posts have been deleted #7
Invalid floor, the posts have been deleted #8

Advanced Bunny

Xiaomi Tech | from Redmi Note 8 Pro

Пообщайтесь на 4пда, гугл плей и т.д, спросите, больше не знаю, такого никогда даже на старом redmi 4A не было
2020-11-12 21:38:12

Pro Bunny

Andrew76 | from app

можливо проблема не в додатку а в самому дописувачі
2020-11-12 21:56:47
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Kaplunov

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads