In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Porady i wskazówki

12
Return to list New

[Wskazówki] YouTube "Premium" za darmo w Xiaomi

2020-11-06 13:56:04

2,515 59

Advanced Bunny

isio1986 Author |

Aleksandrawu odpowiada, dnia 2020-11-06 10:53:06
Było przynajmniej dwa razy. Miło, że dzielisz się informacjami, ale używaj wcześniej wyszukiwarki.

tak zrobiłem Aleksandro , wpisałem w wyszukiwarkę youtube i przejrzałem kilka stron, i nic nie znalazłem na ten temat, wiec postanowiłem się podzielić i jak widać parę osób też nie znało tej funkcji.
Mało kto szuka takiego rozwiązania bo ciężko się go spodziewać, a przynajmniej ja byłem zdziwiony, sam do niedawna używałem youtube vanced i nie znałęm dobrej alternatywy.
2020-11-06 19:05:02
Reply Report

Advanced Bunny

isio1986 Author |

JacoL7513 odpowiada, dnia 2020-11-06 12:27:02
To wrzucę jeszcze jedną. Słuchanie YT na wyłączonym ekranie za pomocą opcji Narzędzia wideo dostępnej w Panelu sterowania. Panel sterowania wersja 4.4.8.

O! takiego rozwiązania też bym się nie spodziewał;) dzięki  
2020-11-06 19:31:38
Reply Report

Advanced Bunny

isio1986 Author | from app

GLBYD
U mnie w czasie odtwarzania trzeciego utworów znika widget z ekranu, i tyle ze słuchania.
Muszę ponownie uruchomić "Muzyka - Oglądaj".
Jakieś pomysły co z tym zrobić?

może musisz dodać do wyjątków w oszczędzaniu bateri
lub zablokować w

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2020-11-07 02:49:53
Reply Report

Advanced Bunny

GLBYD
Pomogło, ale musiałem również wyłączyć oszczędzanie energii dla YouTube.
Dzięki za pomoc.
Niestety tym razem radość skończyła się po 28 min.

hmm nawet jak włączysz kłódkę w procesach ? wtedy nie powinno jej zamykać. mi do tej pory wyłączyła się raz i to chyba była wina internetu, bo jak włączyłem ponownie to mi nie wyszukiwało nic. Może ktoś to rozwiąże
2020-11-07 17:58:42
Reply Report

Advanced Bunny

isio1986 Author from app

This comment has been deleted
2020-11-08 16:42:03
Report

Advanced Bunny

GLBYD
Nie wiem jak założyć kłódkę na procesy.

normalnie odpalasz aplikacje i klikasz przycisk menu, otworzy ci się pasek ostatnio otwieranych aplikacji. (przycisk menu idzie zmienić, nie pamiętam jak jest standardowo, jak klikniesz i się nie otworzy pasek ostatnio używanych aplikacji tylko menu, to spróbuj przytrzymać) przytrzymuje aż palcem aż nie pokażą się te trzy opcje jak na obrazku, klikasz kłódkę i masz zablokowaną. Sorki wstawiły się nie po kolei

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2020-11-08 16:44:31
Reply Report

Advanced Bunny

Mogilexx
U mnie takiej opcji nie ma, aplikacja Muzyka jest zaktualizowana miui 11, telefon redmi 7 :(

A masz włączone dane mobilne dla aplikacji ? AleksandraWu pisała o tym wcześniej.
2020-11-09 01:08:32
Reply Report

Advanced Bunny

to wygląda jak starsza wersja aplikacji spróbuj wejść w link i zobacz czy możesz zaktualizować
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.player
2020-11-09 06:27:47
Reply Report

Advanced Bunny

$alvador
Trzeba mieć konto na mi community? Bo syn mi zgłasza, że nie ma tego "oglądaj" w dolnym rogu. A w aktualizacjach nie ma możliwości aktualizacji aplikacji muzyka.

niech syn wejdzie w link i sprawdzi czy może aktualizować przez Google Play.
kiedyś odinstalowałem aktualizacje jakiejś systemowej aplikacji, i przez miui tzn opcje "aktualizacja aplikacji systemowych" nie mogłem na nowo zaktualizować, pokazywało że wszystkie są aktualne
link do aplikacji na google Play :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.player
2020-11-09 06:31:03
Reply Report

Advanced Bunny

RuraSzczecin
Dobra... Ze 3 dni do tego podchodzę (bo i tak Spotify i empik premium rządzą) ale chciałbym potestować... I nie ma szans... Bo wszystko powłączane, a brak opcji słuchania z sieci... Apka zakłódkowana, z pełnym dostępem do danych... Stary jestem i ślepy - to wiem.. Może ktoś mnie uświadomi co źle robię?

spróbuj wejść w link powyżej w komentarzach , ten do aplikacji w google Play, jeśli ci wyświetla że masz to, spróbuj zaktualizować , bo obecnie jest chyba wersja 4.20, albo najlepiej wejdź w aplikacje, odinstaluj aktualizacje , wyczyść cache itp i dopiero zrób to co napisałem powyżej. może to pomoże
2020-11-09 08:26:53
Reply Report
12
  • Followers

58

• Threads

2

• Replies

30

436

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list