In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Pytania i odpowiedzi] Jak naprawić autokorektę i inne ustawienia klawiatury w Mi 9T?

2020-10-21 04:53:42
458 24
Witam
Jestem dumnym użytkownikiem Xiaomi Mi 9T, jednak pojawił się pewien problem z paskiem umieszczonym centralnie nad klawiaturą, są tam skróty przez które można przejść do ustawień klawiatury, schowka, etc. Problem w tym że zniknął a razem z nim autokorekta, pomimo że w ustawieniach telefonu wszystko jest na swoim miejscu, nie pomógł także reset telefonu, proszę o pomoc, załączam zdjęcie w którym mam nadzieje jest dobrze ukazane o który pasek mi chodzi (powinien być między literami a ikonami z messengera, nie ma go także w smsach)
2020-10-21 04:53:42
Favorites1 RateRate

Master Bunny

Tomek081 | from app

Nie napisałeś czy pomimo że zniknął pasek czy masz automorektę. Jeśli nie masz to ja bym zaczął od sprawdzenia ustawień wchodząc w Ustawienia/Dodatkowe ustawienia/Język i metody wprowadzania zobacz czy w Sprawdzanie pisowni masz włączoną opcję sprawdzania. Oczywiście układ menu ustawień możesz mieć inny. Ja mam RN8t  i miui11.
2020-10-21 06:05:28

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Tomek081
Nie napisałeś czy pomimo że zniknął pasek czy masz automorektę. Jeśli nie masz to ja bym zaczął od sprawdzenia ustawień wchodząc w Ustawienia/Dodatkowe ustawienia/Język i metody wprowadzania zobacz czy w Sprawdzanie pisowni masz włączoną opcję sprawdzania. Oczywiście układ menu ustawień możesz mieć inny. Ja mam RN8t  i miui11.

"(...) Problem w tym że zniknął a razem z nim autokorekta(...)".

Kliknij dłużej na ikonie aplikacji, wybierz informacje o aplikacji wyczyść dane, wyczyść wszystkie dane (wcześniej możesz wyczyścić pamięć podręczną i zobaczyć czy działa poprawie). Zostaną przywrócone początkowe ustawienia klawiatury i pasek powinien wrócić.
2020-10-21 06:56:37
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Master Bunny

Tomek081 | from app

Aleksandrawu

gdzieś mi uciekło 😆
2020-10-21 13:32:00

Master Bunny

pawelt | from app

Ustawienia - Dodatkowe ustawienia a dalej się domyśl
2020-10-21 13:48:42
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Rookie Bunny

macie_j Author | from app

pawelt

jest wszystko na swoim miejscu, nadal nie działa
2020-10-21 15:56:52

Rookie Bunny

Aleksandrawu

Jeżeli dobrze się zrozumieliśmy, wyczyściłem wszystkie dane z przeglądarki i aplikacji google, nadal nie działa
2020-10-21 16:01:12

Rookie Bunny

pawelt

Dobra, udało się jednak, w innych ustawieniach, dzięki wszystkim za pomoc
2020-10-21 16:05:33

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

macie_j
Dobra, udało się jednak, w innych ustawieniach, dzięki wszystkim za pomoc

Napisz gdzie - dla potomnych.
2020-10-21 16:15:19
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Rookie Bunny

Aleksandrawu
Napisz gdzie - dla potomnych.

Dodatkowe ustawienia-Język i metody wprowadzania-Zarządzaj klawiaturami-Ustawienia(pod Gboardem)-korekta tekstu i tam pasek podpowiedzi i autokorekta
2020-10-21 16:55:43

Master Bunny

Tomek081 | from app

macie_j
Dodatkowe ustawienia-Język i metody wprowadzania-Zarządzaj klawiaturami-Ustawienia(pod Gboardem)-korekta tekstu i tam pasek podpowiedzi i autokorekta

czyli tam gdzie Ci pisałem częściowo
2020-10-21 18:18:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

macie_j

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

9