In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Wyzwania] Foto Wyzwanie - Historyczne miejsca oraz podsumowanie "Kolorów Jesieni"

2020-10-18 23:42:18
733 31
Cześć Mi Rodzinko,

Kolejny FotoTemat za nami i czas zakończyć wyzwanie, którym były "Kolory jesieni". Jesteście cudwoni. Zasypaliście wątek cudownymi kwiatkami - TUTAJ.
Co jeden to piękniejszy. Wybór był naprawdę trudny i dlatego kolejny raz wyróżniliśmy nie 5, a aż 16 zdjęć :) To jak lecimy?
Na początek najlepsze zdjęcie wyzwania... a nie to są aż 2 zdjęcia. Nie mogliśmy się zdecydować, które jest fajniejsze i postanowiliśmy wyróżnić pierwszym miejscem aż 2 osoby. Odezwijcie się do mnie na priv, to dostaniecie drobny upominek w postaci magnesu i naszywki :)

Zatem najlepsze foty tematu to:

I kolejne piękne piękne "Kolory Jesieni", które wyszły z Waszych Mi Foto Aparatów :):

Gratulacje :) i czekamy na więcej Waszych zdjeć.

A oto kilka naszych "Kolorów Jesieni":

Coraz bardziej się rozkręcacie i to mnie bardzo cieszy. Dlatego na najbliższe 2 tygodnie trochę trudniejszy temat, a mianowicie-  "Historyczne miejsca w moim mieście / okolicy", czyli:
  • Zrób zdjęcie z uchwyconym "historycznym miejscem", napisz co to za miejsce i gdzie ono się znajduje i wrzuć w komentarz do tego postu
  • Dziennie dodawaj maksymalnie 1 najlepsze zdjęcie. Jeżeli pominiesz jakiś dzień, to możesz dodać kilka z zaległych dni :). Liczy się dobra zabawa:)
  • Zdjęcia powinny być wykonane z telefonu Xiaomi (należy podać jakim modelem było wykonane)
  • Zdjęcia nie powinny zawierać żadnej dodatkowej obróbki w programach graficznych
  • Z racji, że trwa pandemia, to możecie wrzucać zdjęcia, które wykonaliście w okresie od 2020.01.01. Nie muszą być z takutalnych 2 tygodni.  
  • Ostatni dzień zbierania zdjęć to 31.10.2020 (sobota) godzina 20:00.
  • W niedzielę zespół Mi Foto Team wybierze min. 5 najlepszych ich zdaniem zdjęć i zostaną one pokazane w fotogalerii tygodnia wraz z tematem na kolejny tydzień.
  • Również tym razem dla 1 najlepszego zdjęcia będzie drobny upominek w postaci magnesu i naszywki :)

Oczywiście pamiętajcie, że to nie telefon robi zdjęcia, a Wy, więc nie martwcie się jak macie słabszy model. Każde zdjęcie jest mile widziane i nawet te słabsze modele mogą często nas zaskoczyć :)  To jak bawicie się z nami dalej?
PS. Zapraszamy również na Foto Grupę na Telegramie -https://t.me/XiaomiPolandFoto . Tam możecie spotkać nas Online i na bieżąca chwalić się również swoimi zdjęciami. :)
PS2. Wpadajcie również na instagrama: https://www.instagram.com/mifototeam/ Jeżeli chceice, aby Wasze zdjecie znalazło się na naszym profilu, to oznaczajcie @mifototeam i wpisujcie hasztag #mifototeam :)

PS3. Jak wrzucacie zdjęcia do foto-albumów na forum, to pamiętajcie o kilku zasadach, które znajdziecie TUTAJ. To bardzo ważne.

To będzie piękna lekcja historii tak czuję po kościach :)

2020-10-18 23:42:18
Favorites6 RateRate

Pro Bunny

6287827441gacek | from app

dzięki wielkie nie spodziewałem się podium 😀. gratulacje dla wszystkich którzy za cudne fotki 👌.ciekawy temat no to lecimy z pierwszą fotka.jest to zamek biskupów warmińskich, urzędował tu między innymi Ignacy Krasicki i Mikołaj Kopernik Lidzbark Warmiński 😉
2020-10-19 00:43:48
Całkowicie zgadzam się z wyborem Jury, czyli MiTeamsem zarówno zwycięskie, jak i wyróżnione zdjęcia są wspaniałe.
Szczególnie cieszę się, że wyróżnieni zostali Łukasz14 i Cysia, którzy pokazali zdjęcia, które chyba wszystkim kojarzą się z jesienią.
Wszystkim gratuluję i szkoda, że nie widzicie uśmiechu na mojej twarzy i radosnego błysku w oczach.
2020-10-19 01:02:21

Semi Pro Bunny

magdelia | from app

Gratulacje dla zwycięzców i dzięki za uznanie za piękne także i moich fot
2020-10-19 01:13:43

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dziękuję bardzo za wyróżnienie ❤️.  Serdecznie gratuluję zwycięzcom jak i innym wyróżnionym przez szanowne Jury 😃 👍
2020-10-19 01:16:43

Grand Master Bunny

Febron | from app

Zdjęcia są nietuzinkowe,a jurorzy obdarzeni wiedzą i nie lada smakiem dokonali właściwego wyboru. Po raz kolejny jednak powiem, że mimo bacznego śledzenia forum, niektóre foty widzę pierwszy raz. Wiem, to mea culpa, bo powinienem zaglądać gdzie indziej. Jednak tego nie robię, wierny jak p... Mi Community., :-(
2020-10-19 01:17:00
Gratuluję Wszystkim! Piękne foty!
2020-10-19 01:23:36

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Gratulacje, sto lat i cały czas do przodu 😆
2020-10-19 01:23:51

Master Bunny

PIEREK | from app

gratulacje dla wszystkich
2020-10-19 01:33:49

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Gratulacje dla wszystkich fotografów. Zdjęcia zaje..fajne. Myślę, że kolejne wyzwanie przyniesie jeszcze więcej super zdjęć 😀👍👍👍
2020-10-19 02:05:41

Master Bunny

jarecki | from app

Jak zwykle brawa dla  wyróżnionych i pozostałych uczestników .👏👍
Znowu mnoga ilość przepięknych fotek i znowu pewno ból głowy dla oceniających 😄.
Gratulacje dla wszystkich 😁💪👍👌
2020-10-19 02:25:45
Yaretzky
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Mi Foto Team

• Followers

384

• Threads

187

• Replies