In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[Yazılım\ROM] MIUI 12 güncellemesi geldi ama kuramadım.

2020-10-14 13:47:49

997 26

Pro Bunny

celikkmusa | from app

6368072296
indirmesini başlattım yattım hocam niye kızıyorsun özür dilerim kurmadığım için 😁😁😁

İnsanlara yanlış bilgi vermeyin bilmiyosanız araştırın sonra bilgi vermeye çalışın. Hiç bir zaman hiç bir güncelleme sıra ile verilmez imei numarasıyla da verilmez güncelleme aynı model aynı yazılım(örn:global) kullanan herkese aynı anda verilir kuran kurar bir süre sonra herkesten aynı anda geri çekilir ve indirmiş olanlar kullanır bu son bir deneme gibidir bug var mı diye. Sonra aynı güncelleme kısa bir süre sonra yine aynı anda herkese verilir ve geri çekilmez.
2020-10-14 20:32:57
Reply Report

Pro Bunny

celikkmusa | from app

Redmi Kullanıcısı
bölgeyi Almanya yapın güncelleme tekrar gelecektir güncelleyip tekrar Türkiye yaparsınız

Bölgeyle uzaktan yakından alakası yok hocam kullandığınız rom koduyla ilgili tamamen global romlu cihazın bölgesini değiştirerek güncellemeye ulaşamazsınız.
2020-10-14 20:34:34
Reply Report

Pro Bunny

celikkmusa | from app

Ve eğer beklemek istemiyosanız zaten telegramda güncellemenin linki var oradan kendiniz indirip manuel olarak kurabilirsiniz kendiliğinden gelen güncelleme ile manuel indirip kurmak arasında da hiç bir fark yoktur aynı dosya aynı güncelleme cihazı garanti dışı falan da bırakmaz.
2020-10-14 20:36:06
Reply Report
  • Followers

0

• Threads

1

• Replies

6

23

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list