In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Ogłoszenie] pomocy!

2020-10-10 23:21:41

870 44

Grand Master Bunny

Febron | from app

A w której pamięci miałeś zapisane?
2020-10-10 23:49:31
Reply Report

Grand Master Bunny

Febron | from app

Najprostsza laicka rada. Na początek uruchom ponownie telefon. Następnie na piechotę przeszukaj foldery w pamięci wewnętrznej.
2020-10-11 00:02:05
Reply Report

Grand Master Bunny

Febron | from app

Podłącz telefon do kompa . Powinien go zobaczyć jako oddzielny dysk. Użyj jednego z wielu programów na komputer do odzyskiwaia danych. Nie pamiętam  ich nazw, bo robiłem to dawno. W ten sposób odzyskałem większość plików Mp3 i większość zdjęć. W pierwszym przypadku przepadły tytuły i nazwa wykonawców. W drugim, wszystkie dane EXIF, ale to chyba mniej ważne. Jeśli pliki zostały nadpisane, części nie odzyskasz. Robiłem to dawno temu. Może dzisiaj wygląda to inaczej. Spróbować warto . Powodzenia.
2020-10-11 03:14:08
Reply Report
  • Followers

0

• Threads

1

• Replies

11

38

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list