In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Pytania i odpowiedzi] Słuchawki Xiaomi

2020-10-10 22:00:02
1400 14
Witam. Jakie słuchawki Xiaomi polecacie (bezprzewodowe typu air dots lub przewodowe). Budżet to max 150-200 zł.
2020-10-10 22:00:02
Favorites RateRate
Invalid floor, the posts have been deleted #1

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

przewodowe za 100zł a za druga stówa Ci zostanie np. na wodeczkę którą można modetatorami forum obalić 😁
2020-10-11 00:10:26

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

do stówy spokojnie znajdziesz jakieś wypaśne słuchawki
2020-10-11 01:08:39

Advanced Bunny

miLife Author | from app

okej wielkie dzięki
2020-10-11 01:14:25
Bezprzewodowe:
Do 150 https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earphones-2-basic
Do 200 https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earphones
Pierwsze douszne, drugie dokanałowe, co kto lubi. Osobiście dokanałowych nie cierpię, bo czuję się zakorkowany.
2020-10-11 02:20:55

Advanced Bunny

miLife Author | from app

DinoMi
Bezprzewodowe:
Do 150 https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earphones-2-basic
Do 200 https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earphones

dziękuję Ci z całego serca😉
2020-10-11 03:38:08

Semi Pro Bunny

Rafal Piotr | from app

No to ja polecam zachować dowód zakupu, bo miałem przypadek tych słuchawek (wersja pierwsza a nie drugą), gdzie jedna mi działała 40 minut a druga 3 godziny. Taką dysproporcja to porażka. Drugą sprawą, że często rozładowywały siebie i powerbank, przez co nie można było ich używać gdy były potrzebne, a ja po nie sięgałem co kilka dni. Generalnie sam zamysł i jakość dźwięku dobra
2020-10-11 06:24:11

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Rafal Piotr
No to ja polecam zachować dowód zakupu, bo miałem przypadek tych słuchawek (wersja pierwsza a nie drugą), gdzie jedna mi działała 40 minut a druga 3 godziny. Taką dysproporcja to porażka. Drugą sprawą, że często rozładowywały siebie i powerbank, przez co nie można było ich używać gdy były potrzebne, a ja po nie sięgałem co kilka dni. Generalnie sam zamysł i jakość dźwięku dobra

To nie miałeś farta. Mam je od miesiąca i wszystko ok. Jedyne zastrzeżenie to trochę zbyt mała czułość przycisków dotykowych. Dwuklik nie zawsze zadziała za pierwszym razem. Ale zdecydowanie lepiej kupić z oficjalnej dystrybucji, łatwiej w razie czego reklamować.
2020-10-11 20:54:24
DinoMi odpowiada, dnia 2020-10-11 14:54:24
To nie miałeś farta. Mam je od miesiąca i wszystko ok. Jedyne zastrzeżenie to trochę zbyt mała czułość przycisków dotykowych. Dwuklik nie zawsze zadziała za pierwszym razem. Ale zdecydowanie lepiej kupić z oficjalnej dystrybucji, łatwiej w razie czego reklamować.

Ja je lubiłem i rozstaliśmy się w zgodzie. Oddałem je za grosze przez sławny portal wymiany sąsiedzkiej jakiemuś chłopakowi z mojego miasta, bo sam zgubił jedną i potrzebował. Słuchawki oceniam na dobry+, może w wersji 2, jak kolega polecał jest jeszcze lepiej. Każdy sprzęt może się zepsuć, a takie sytuacje uczą nas, że dobrze jest kupić z oficjalnej dystrybucji i trzymać dowód zakupu np. w formie zdjęcia na dysku, w chmurze, lub nawet zwykłą kserokopię.
2020-10-11 20:59:44

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Rafal Piotr
Ja je lubiłem i rozstaliśmy się w zgodzie. Oddałem je za grosze przez sławny portal wymiany sąsiedzkiej jakiemuś chłopakowi z mojego miasta, bo sam zgubił jedną i potrzebował. Słuchawki oceniam na dobry+, może w wersji 2, jak kolega polecał jest jeszcze lepiej. Każdy sprzęt może się zepsuć, a takie sytuacje uczą nas, że dobrze jest kupić z oficjalnej dystrybucji i trzymać dowód zakupu np. w formie zdjęcia na dysku, w chmurze, lub nawet zwykłą kserokopię.

Link który wkleiłem jest do wersji 2 basic  i takie dokładnie mam.
2020-10-11 21:03:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

miLife

Advanced Bunny

• Followers

2

• Threads

2

• Replies

16

114