In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 8/Pro

[] Google uygulamalarından kurtulmak mı :)

2020-10-05 00:45:25
483 14
Arkadaşlar hepimizin bildiği üzere global romlarda google mesajlar ve arama uygulamaları gömülü geliyo. Mi mesajlar ve çeviriciyi apk atsanızda çalışmıyo.
Xiaomide yazılım konusunda bilgili arkadaşlara sorum şu: Bu uygulamaları indirip system/priv app kısmına yerleştirsek ve gerekli izinlerini versek sizce çalışır mı ?
Not: Cihaz note 8 pro(rootlu)
Düzeltme: Olayı çözdüm arkadaşlar endonezya rom miui12 kullanan telefonu rootlu olan biri varsa bana ulaşabilir mi ?
2020-10-05 00:45:25
Favorites4 RateRate

Master Bunny

Nurullah29 | from Redmi Note 8 Pro

İlginçmiş hiç denemedim böyle bir şey. Çalışacağını pek zannetmiyorum ama dene istersen bi. Olursa bana da söyle :)
2020-10-05 01:04:26

Pro Bunny

celikkmusa Author | from Redmi Note 8 Pro

Nurullah29
İlginçmiş hiç denemedim böyle bir şey. Çalışacağını pek zannetmiyorum ama dene istersen bi. Olursa bana da söyle :)

Denemek sorun değilde cihaz soft brick olur mu diye korkuyorum samsung olsa yapardım herşeyi xiaomide bu işlerde çok bilgili değilim çalışmaması sorun değil denerim de brick falan olur mu acaba telefon
2020-10-05 01:06:20

Master Bunny

Nurullah29 | from Redmi Note 8 Pro

celikkmusa
Denemek sorun değilde cihaz soft brick olur mu diye korkuyorum samsung olsa yapardım herşeyi xiaomide bu işlerde çok bilgili değilim çalışmaması sorun değil denerim de brick falan olur mu acaba telefon

Bilgin yoksa hiç girişme bence böyle bir şeye. Google uygulamalarından memnun değilsen alternatif uygulamalar kullanabilirisin. Ben bu şekilde yapıyorum, TrueCaller kullanıyorum. Google çeviri ve mesajlaşma uygulamalarını da devre dışı bıraktım.
2020-10-05 01:15:15

Pro Bunny

Nurullah29
Bilgin yoksa hiç girişme bence böyle bir şeye. Google uygulamalarından memnun değilsen alternatif uygulamalar kullanabilirisin. Ben bu şekilde yapıyorum, TrueCaller kullanıyorum. Google çeviri ve mesajlaşma uygulamalarını da devre dışı bıraktım.

Yok brick olursa düzeltebilirim ama uğraşmak istemem yani ama çözdüm sanırım direk apk olarak attığımız için çalışmıyo çünkü gerekli dosyalar var ss te ki dosyaları endonezya romdan alıp atmak gerek çalışırsa bu şekilde çalışır diye düşünüyorum.
2020-10-05 01:20:58

Master Bunny

palu2301 | from Mi Note 10

sistem görmez veya hata verir ,TWRP ile flaşlamak gerekir diye hatırlıyorum ,bayadır uğraşmıyorum artık
unutmuşum
2020-10-05 01:43:13

Semi Pro Bunny

sukenar | from Redmi Note 9S

güzel konu hocam
2020-10-05 02:37:22

Pro Bunny

sukenar
güzel konu hocam

Teşekkür ederim şuan atmam gereken dosyaları ayarlıyorum eğer başarabilirsem çok güzel olucak. olursa bunun için bir konu açarım
2020-10-05 02:43:12

Grand Master Bunny

DaMgaSea | from Redmi Note 8 Pro

Sizi isin uzmanina baglayalim, size ayrintili cevabi verecektir. Biz ona üstad diyoruz :)))
@gungfu155  arkadisin teorisi hakkinda ne diyorsun
2020-10-05 03:27:22

Pro Bunny

DaMgaSea
Sizi isin uzmanina baglayalim, size ayrintili cevabi verecektir. Biz ona üstad diyoruz :)))
@gungfu155  arkadisin teorisi hakkinda ne diyorsun

Yardımcı olursa sevinirim valla :) Bir başka miui12 romdan gerekli dosyaları alıp izinlerini verip denemeyi düşünüyorum dosyaları bulamadım sadece
2020-10-05 03:28:42

Advanced Bunny

6362758095 | from Redmi Note 6 Pro

bence hiç uğraşmayın eğer telefon 8 yada 16 GB ise bu rootla uğraşın eğer 32 veya 64 yada daha üst oluyorsa hepsini bir klasöre sokun gözünüzün önünde durmaz
2020-10-05 03:40:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

celikkmusa

Pro Bunny

• Followers

6

• Threads

13

• Replies

475

1554