In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Redmi 9 Gamepad

2020-10-04 03:48:32
119 2
Witam. Planuję kupić gamepad do Redmi 9.
Problem polega na tym, że nie znalazłem takiego który jest kompatybilny z procesorem Mediatek, lub też sam producent o tym nie informuje.

Trochę czytałem i widzę, że ludzie mają z tym problem. Niestety poza samym faktem, że pady nie działają z Mediatekami nie dowiedziałem się czy są takie które jednak dzialają.

Moje pytanie, czy ktoś z was używa gamepada na smartfonie z procesorem Mediatek?, ewentualnie czy możecie jakiś polecić lub podesłać link do opisywanego tematu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

2020-10-04 03:48:32
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

Rafal Piotr | from app

Kiedyś interesowałem się tym tematem i wydaje mi się, z całkiem dobrze wypadały pady od PS4. Ludzie pobierali jakąś apke i łączyli się z pasem po BT. Może zobacz, czy taki Ci pasuje?
2020-10-04 15:54:58

Rookie Bunny

Remigiusz85 Author | from app

Rafal Piotr
Kiedyś interesowałem się tym tematem i wydaje mi się, z całkiem dobrze wypadały pady od PS4. Ludzie pobierali jakąś apke i łączyli się z pasem po BT. Może zobacz, czy taki Ci pasuje?

Dzięki za odpowiedź. Zorientuje się w temacie gdyż możesz mieć rację, a sam pad od PS4 jest jak najbardziej ok.
2020-10-04 18:27:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Remigiusz85

Rookie Bunny

• Followers

2

• Threads

2

• Replies

4

38