In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Soru-Cevap] NOTE 8 PRO KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ ?

2020-09-29 03:05:24

319 14

Advanced Bunny

FRKNK Author | from Redmi Note 8 Pro

Deniz Yeşilbaş
ben 4 aydır kullanıyorum hiç bir sorun,yavaşlama,kasma,donma,aşırı ısınma ile karşılaşmadım öyle olacağını sanmam mediatek in geçmişieiyi olmayabilir ama geçmiş geçmişte kalır şuan gayet iyi başarılı

peki pubg oynuyor musunuz? oynuyorsanız ne kadar ısınıyor ?
2020-09-29 03:44:19
Reply Report

Advanced Bunny

TahaSureyya,__dndr
kanka 1 yıla yakın süredir kullanıyorım sorun yok. sırf mediatek diye öyle diyorlar. sen insanların sözüne bakma objektif kanalların test ve yorumlarına bak mesela webtekno ve hardware plus. sdnyi tavsiye etmem yanlılar ne dedikleri belli değil

eyv bakcam reis
2020-09-29 06:19:14
Reply Report

Advanced Bunny

bnurullah34
Hocam istediğin gibi kullan cihazın sıkıntıları işlemci değil başka şeyler mesela rom hatalarla dolu blue. açik ise wifi bağlantısı sorunlu yani işlemci en doğru çalışan donanımı sorunları başka

aynen farkettim onu, bazen 20 gün önce gelmesi gereken mesaj şimdi gelio :)) dedigin gibi başka seylerde var
2020-09-29 15:20:02
Reply Report

Advanced Bunny

Deniz Yeşilbaş
pubg aralıksız 2-3 saat oynuyorum cihaz aşırı yüksek kalite de oynuyorum tabi normal olarak ısınıyor haddinden fazla bir ısı yok

tmmdır teşekkür ederim elden çıkarcaktım şimdi kalcak :)
2020-09-29 15:21:01
Reply Report
  • Followers

3

• Threads

6

• Replies

104

360

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list