In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Soru-Cevap] NOTE 8 PRO KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ ?

2020-09-29 03:05:24
312 14
Telefonu 2 hafta önce aldım fakat birçok kişi mediatek helio G90T hakkında ileride sıkıntı çıkardığını söylüyor (ilerki zamanlarda kasma yapıyomuş) peki bu söylemler doğrumu Note 8 pro kullanıcıları deneyimlerini ve bilgilerini paylaşabilirlerse sevinirim.
2020-09-29 03:05:24
Favorites1 RateRate

Pro Bunny

MBerkeK | from Redmi Note 9 Pro

öyle diyorlar youtubeden ve Google den arastirabilirsin
2020-09-29 03:23:30

Advanced Bunny

Deniz Yeşilbaş | from Redmi Note 8 Pro

ben 4 aydır kullanıyorum hiç bir sorun,yavaşlama,kasma,donma,aşırı ısınma ile karşılaşmadım öyle olacağını sanmam mediatek in geçmişieiyi olmayabilir ama geçmiş geçmişte kalır şuan gayet iyi başarılı
2020-09-29 03:36:33

Advanced Bunny

FRKNK Author | from Redmi Note 8 Pro

Deniz Yeşilbaş
ben 4 aydır kullanıyorum hiç bir sorun,yavaşlama,kasma,donma,aşırı ısınma ile karşılaşmadım öyle olacağını sanmam mediatek in geçmişieiyi olmayabilir ama geçmiş geçmişte kalır şuan gayet iyi başarılı

peki pubg oynuyor musunuz? oynuyorsanız ne kadar ısınıyor ?
2020-09-29 03:44:19

Master Bunny

TahaSureyya,__dndr | from Redmi Note 8 Pro

kanka 1 yıla yakın süredir kullanıyorım sorun yok. sırf mediatek diye öyle diyorlar. sen insanların sözüne bakma objektif kanalların test ve yorumlarına bak mesela webtekno ve hardware plus. sdnyi tavsiye etmem yanlılar ne dedikleri belli değil
2020-09-29 04:14:39

Advanced Bunny

EJDERIS | from Redmi Note 8 Pro

FRKNK

pubg de 1 el atıyorum biraz ısınma var çok değil ondan başka bir sıkıntı yaşamadım diğer oyunlarda full hd rahat oynayabiliyorum cihazı alalı 2 ay olucak ve memnunum gayet.
2020-09-29 05:19:23

Master Bunny

Mustiecan | from Redmi Note 8 Pro

1 yıl olmak üzere  telefonu alalı. İş günkü performansı veriyor hala sıkıntı yok
2020-09-29 05:20:16

Advanced Bunny

FRKNK Author | from Redmi Note 8 Pro

TahaSureyya,__dndr
kanka 1 yıla yakın süredir kullanıyorım sorun yok. sırf mediatek diye öyle diyorlar. sen insanların sözüne bakma objektif kanalların test ve yorumlarına bak mesela webtekno ve hardware plus. sdnyi tavsiye etmem yanlılar ne dedikleri belli değil

eyv bakcam reis
2020-09-29 06:19:14

Pro Bunny

bnurullah34 | from Redmi Note 8 Pro

Hocam istediğin gibi kullan cihazın sıkıntıları işlemci değil başka şeyler mesela rom hatalarla dolu blue. açik ise wifi bağlantısı sorunlu yani işlemci en doğru çalışan donanımı sorunları başka
2020-09-29 12:17:54

Advanced Bunny

FRKNK

pubg aralıksız 2-3 saat oynuyorum cihaz aşırı yüksek kalite de oynuyorum tabi normal olarak ısınıyor haddinden fazla bir ısı yok
2020-09-29 13:58:38

Advanced Bunny

bnurullah34
Hocam istediğin gibi kullan cihazın sıkıntıları işlemci değil başka şeyler mesela rom hatalarla dolu blue. açik ise wifi bağlantısı sorunlu yani işlemci en doğru çalışan donanımı sorunları başka

ben dediğiniz hiç bir sorunu yaşamadım diğer yerler de aynısı diyorlar ama bende hiç sıkıntı olmadı
2020-09-29 14:00:06
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

FRKNK

Advanced Bunny

• Followers

3

• Threads

6

• Replies

96

336