In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[Yazılım\ROM] GÜNCELLEME GELMEDİ DİYENLER BUYURSUN

2020-09-11 05:26:26

845 16

Pro Bunny

Eness_rr Author | from Mi Note 10 Lite

Baris124
aga sorun o değil telefon kendi kendine hata vermeye başladı bir çok note 8 telefonunda wifi sıkıntısı başladı yani şu güncelleme işi konusunda Xiaomi çok zayıf apaçık ortada.Daha güvenlik güncellemesi bile en son Mayıs ayında yapılmış.Ona göre düşün knk

onu bilmiyorum hocam hard reset belki çözer
2020-09-11 15:50:17
Reply Report

Pro Bunny

celikkmusa
Belli ki konu hakkında pek bir şey bilmiyosunuz. Sadece kontrol paneli değişmedi güncelleme içeriğini incelemenizi tavsiye ederim bir çok yenilik ve geliştirme var lakin stabil mi derseniz benim görüşüm değil orası ayrı konu. Ve seri numarası konusunu falan nerden duydunuz bilmiyorum ama çok alakasız bir durum öyle bişey yok hocam 😂 Telefonunuz globalse globale geldiği an sizde alırsınız bütün global cihazlarda he baktım ben yoktu diyosanız muhtemelen kaçırmışsınız güncelleme geri çekilmiştir o kadar.

yalnız bütün global modellere aynı anda verilmiyor öyle olsaydı sunucu diye bişey kalmazdı parça parça veriyorlar seri no onu bende biliyorum fakat aklıma başka bişey gelmedi bende telefonun herhangi bir şeyine göre vereceklerini örnek gösterdim
2020-09-11 16:27:46
Reply Report

Pro Bunny

celikkmusa
Belli ki konu hakkında pek bir şey bilmiyosunuz. Sadece kontrol paneli değişmedi güncelleme içeriğini incelemenizi tavsiye ederim bir çok yenilik ve geliştirme var lakin stabil mi derseniz benim görüşüm değil orası ayrı konu. Ve seri numarası konusunu falan nerden duydunuz bilmiyorum ama çok alakasız bir durum öyle bişey yok hocam 😂 Telefonunuz globalse globale geldiği an sizde alırsınız bütün global cihazlarda he baktım ben yoktu diyosanız muhtemelen kaçırmışsınız güncelleme geri çekilmiştir o kadar.

gözle görülür biçimde ne değişti hocam sizce bu güncellemeyi isteyenler ne için istiyor wi-fi olayını yeni gördüm onun hakkında bilgi sahibi değilim
ama eminim ki forumun yarışı kontrol paneli için istiyor
2020-09-11 16:29:21
Reply Report

Pro Bunny

Halil Zengin
kardeşim sorun mi 12 değil sadece note8 mayıs ayından beri güncelleme almıyor telefonlarda çoğunda sorunlar oluşmaya başladı  ixaomi kendi çıkardığı telefon u sanki unuttu ne resmi bir açıklama ne sorunları çözmek için birşeyler yapıyor redmi not 8 için tık yok sorun bu bizler sormayalımmı  herkes şüphe içinde resmi bir açıklama yapılsa herkes rahatlayacak ve bu kargaşa olmayacak. lütfen yetkili kişi kimse yöneticilere ulaştırsın.

duyduğuma göre beta kullanıcıları test ediyormuş sorunlar çözülüyormuş
2020-09-11 20:43:45
Reply Report

Pro Bunny

Halil Zengin
ben şu gelmiş bu gelmişten çok önem verilmemesinden kaygı duyuyorum madem bu telefon u yani not 8 i çıkardın sahip çıkılsın istiyorum üvey evlat gibi davranılmamasını istiyorum hepsi o kadar.

hocam gelir inşallah kaldırmama gibi bi yorumu gördüm ama alakası yok eski cihazım note 6 pro ona bile geldi bence gelecektir ama biraz bekleyin
2020-09-11 22:34:10
Reply Report
  • Followers

25

• Threads

5

• Replies

595

1,898

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list