In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] РОЗІГРАШ лімітованого Redmi Note 8 Pro – Легенда у кольорі вогню!

2020-09-10 21:33:09
5795 65


Привіт, Mi-фани!

У  нас новий розіграш, цього разу це ексклюзивний Redmi Note 8 Pro у вогняно-червоному кольорі!

Приєднуйся до нашого офіційного Instagram, шукай акційний пост, вподобай його та познач 3 друзів у коментарях – це все, що потрібно зробити, щоб виграти!

Акційний пост виглядає так:Redmi Note 8 Pro – це наступний рівень мобільної фотографії для усієї лінійки Redmi Note з 64 Мп камерою! Це перший Redmi Note з вбудованим модулем NFC для безконтактної оплати! Це перший Redmi Note з додатковим захистом від вологи, завдяки покриттю P2I! Це перший Redmi Note з рідинним охолодженням процесору для унікального поєднання комфорту користування та продуктивності! Якщо коротко, Redmi Note 8 Pro – це справжня легенда для багатьох Мі-фанів! Тому ми випустили цю лімітовану вогняну серію і вирішили подарувати одну її частинку вам, наші Мі-фани!

Детальні умови конкурсу:
1. Розіграш діє з 10.09.2020р по 17.09.2020р на території України і проводиться в соціальній мережі Instagram.
Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
● Бути підписником сторінки
Mi Ukraine в Instagram;
● «Лайкнути» акційний пост в Instagram;
● Відзначити (через @ім'я) 3 реальних друзів у коментарях!*Від однієї людини можна залишити 1 коментар!
2. Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 10.09.2020р р. включно), 17.09.2020р переможця буде визначено за допомогою сервісу Getcombot. А переможцем буде вважатись той, кого відзначив у коментарі обраний сервісом учасник. Результати акції будуть оголошені у спеціальній темі на  Mi Community та у Stories на офіційній сторінці Mi Ukraine в Instagram. Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар Redmi Note 8 Pro 6/64Gb за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару рiзноманiтними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (АЛЛО).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником. Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Rate

Number of participants 1 Experience +20 Pack Reason

View Rating Log

2020-09-10 21:33:09
Favorites38 RateRate

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

#1

Сметаны, много не бывает !!! Один такой уже выиграли... Спасибо, за розыгрыши.
2020-09-10 21:58:06
ага сейчас пиарить среди друзей xiaomi , как e-sim и телевики начнете ставить в свои флагманы за оверпрайс и держать цену при этом , тогда поговорим.
а то выкатывается телефон  по одной цене проходит 4 месяца цена на 30% падает и чувствуешь  себя идиотом потом
2020-09-10 22:10:36

Mi Comm team

Andrew K Author |

#3

Писсистрат  відповів о 2020-09-10 17:10:36
ага сейчас пиарить среди друзей xiaomi , как e-sim и телевики начнете ставить в свои флагманы за оверпрайс и держать цену при этом , тогда поговорим.
а то выкатывается телефон  по одной цене проходит 4 месяца цена на 30% падает и чувствуешь  себя идиотом потом

В Mi 10 Pro є телефото, і не одна навіть ;)
2020-09-10 23:55:29

Master Bunny

kliks | from Redmi Note 2

#4

Розыгрыш это действительно очень хорошо 👍 и приз достойный
2020-09-11 00:07:45
quoteurl=home.php?mod=space&uid=6228433676Andrew K/url
В Mi 10 Pro є телефото, і не одна навіть ;)/quote

ну слабенькие телевички x2 и x3.7 , они короч ошиблись с рядом , ми 10 должен был быть ми  10 про , а ультра могла бы быть прошкой , а так слизали концепцию Хуавей серии п , но с амбициями Самсунга .
Да ми 10 обычный чем то крут , но если бы это был аппарат с полным фаршем - говорили бы о киллерфлагмане , 1 симка без есима , телевика за 23к гривен , брал по такой цене - эт лол((
2020-09-11 00:43:17
Invalid floor, the posts have been deleted #6

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from app

#7

Удачи в конкурсе!
2020-09-11 02:37:52
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Advanced Bunny

Latronis | from Redmi Note 5

#8

бомба
2020-09-11 02:57:04

Rookie Bunny

1834035505 | from app

#9

ок
2020-09-11 05:35:43

Rookie Bunny

Lyah Anna_ LAI | from Redmi Note 8 Pro

#10

очень красивый и яркий 🤗
2020-09-11 11:32:27
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrew K

Mi Comm team

 • Followers

  839

 • Threads

  72

 • Replies

  35

 • Points

  865

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Місія здійсненна
7 років MIUI
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
MIUI
Антивірус MIUI
Telegram
Are you OK?
З Великоднем!
Newbie Member
З Днем Незалежності України!
Mi Explorer Challenger
Xiaomi Number One In Ukraine
Case is OK
Make your choice
Mi Band History
Fortune’s Global 500
З Днем Незалежності!
Моторошний Хелловін
Results of the year
TikTok
Mi Flash Live
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list