In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Album] Porównanie wbudowanego trybu panoramicznego z profesjonalnym programem komputerowym do panoram.

2020-09-01 06:05:17
324 7
Pierwsza fotka to panorama wykonana trybem wbudowanym  

A oto efek po przetworzeniu pojedyńczych zdjęć skałdowych za pomocą PTGui   

Tu to same zdjęcie z wykorzystaniem efektu Panorama HDR i na maksa podkręcone kolorystycznie.  

W linku do mojego dysku Google podałem też 5 zdjeć składowych. Wszystkie wykonane z ręki https://photos.app.goo.gl/N7ydmXnUqXXSEkvz9
Dla fabrycznej aplikacji aparatu uznanie za blokadę ekspozycji poprzez przytrzymanie palucha na ekranie.
Bez tej przydatnej funkcji zrobienie zdjęć składowych na potrzeby panoram  o jednakowym naświetleniu było by niemożliwe.
Gcam zwykłe panoramy robi beznadziejne ale za to sferyczne są bardzo fajne tyle że  do ich przeglądania trzeba mieć specjalną  przeglądarkę

2020-09-01 06:05:17
Favorites2 RateRate

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Ciekawe i jak ładnie zdłożone zdjęcie z kawałków. Nawet nie widać, ze jest z kilku
2020-09-01 06:21:05
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Master Bunny

RoninSan | from app

Osobiście coraz bardziej przekonuję się do zdjęć "no filter" ... czasami jednak trzeba wspomóc MatkęNaturę
2020-09-01 08:00:33
Panoramy zazwyczaj wykonuję aparatem spoza stajni Xiaomi, ale niejako prywatnie robię za pomocą mojego RN9 Pro i powiem Wam, że są wystarczająco dobre. Podobnie jak RoninSan, po okresie fascynacji filtrami, HDR zaczynam doceniać naturalność kolorów w fotografii. W mojej ocenie fotka wykonana trybem wbudowanym jest najlepsza.
2020-09-01 13:18:06

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dzięki za ciekawe info 👍
2020-09-01 14:42:49

Semi Pro Bunny

Rafal Piotr | from app

Błagam popraw okropnego babola w drugim zdaniu jakie napisałeś.
2020-09-01 16:29:07

Mi Sports Team

Aegisson | from app

kiedyś robiłem lustrzanką i składałem na kompie. faktycznie pecet daje radę i jest bezkonkurencyjny, ma większą moc obliczeniową.
2020-09-01 17:57:11

Aegisson (Grzesiek)

Advanced Bunny

km2bp Author |

Rafal Piotr odpowiada, dnia 2020-09-01 10:29:07
Błagam popraw okropnego babola w drugim zdaniu jakie napisałeś.

Poprawione
2020-09-01 21:47:47
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

km2bp

Advanced Bunny

• Followers

10

• Threads

21

• Replies

84