In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Note 10/Pro/Lite

[Kısa Soru & Cevap] Mi note 10 lite ilk izlenim

2020-09-01 01:55:52
1027 50
Bugün cihaz elime geldi 4.5 g ile mobile legend oynadım 25-26 derece odada normalde üst taraf ısınırken bu telefonda alt taraf ısındı ama arka kapak değil ekran ısınıyor acaba sorun mu var sizde de mi öyle
Onun haricinde 55 şarj ile geldi yaklaşık 1-1.5 saat oyun içi indirme yaptım 25-30 dk oyun oynadım şuan şarj 17 (4.5G ile)
Kamera harika
Ekran muazzam
Hissiyat (kilifsiz) mükemmel
Sensör sorunu yaşamadım güncelleme yapmamama rağmen
Ahize sesi boğuk gelmiyor bazen az bazen çok gelmiyor gayet güzel
Parmak izi yavaş okumuyor o efektten dolayı yavaş
Mor rengini aldım muazzam derecede güzel
2020-09-01 01:55:52
Favorites1 RateRate
Öncelikle hayırlı olsun. Iyi günlerde kullan.

20 30 dk. da %40 sarj kaybı normal değil. ancak ısınma da pek normal değil anlattıklarına bakılırsa. Kurar kurmaz oyuna girdin peki ama acaba arkada google play hizmetleri ilk kurulumdan ötürü islem yapmaya devam ediyor olabilir mi? Aklıma gelen ilk soru bu oldu. Bu gün bi geçsin yarin her şey stabilken oyunu tekrar dene bence.
Mor rengi bende cok begenmistim ama ellerinde yoktu. (almanyada blau diye bir operatörden) gittik yine standart siyah aldik. :)
2020-09-01 02:19:21

Pro Bunny

Eness_rr Author | from Mi Note 10 Lite

teşekkür ederim hocam
2020-09-01 02:20:36

Pro Bunny

Caner Oktay

20 30 dk. da %40 sarj kaybı normal değil. ancak ısınma da pek normal değil anlattıklarına bakılırsa. Kurar kurmaz oyuna girdin peki ama acaba arkada google play hizmetleri ilk kurulumdan ötürü islem yapmaya devam ediyor olabilir mi? Aklıma gelen ilk soru bu oldu. Bu gün bi geçsin yarin her şey stabilken oyunu tekrar dene bence.

kurar kurmaz oyuna girdim hocam
2020-09-01 02:20:55

Pro Bunny

Caner Oktay

2020-09-01 02:21:39

Evet! bence ısınmanın nedeni de pilin hızlı tükenmesinin nedeni de bu. arkada hem google play hiymetleri isleme devam ederken hem uygulama guncellemeleri falan varken oyundaymissin. Yani islemci de Hücresel veri de ram de depolama alani da komple yük altındaymış. Bir gun bekle telefonuna kuracaklarını kur, gece full sarj et. Yarın stabil bir haldeyken gir oyuna tekrar dene.
2020-09-01 02:27:58

Pro Bunny

Caner Oktay
Evet! bence ısınmanın nedeni de pilin hızlı tükenmesinin nedeni de bu. arkada hem google play hiymetleri isleme devam ederken hem uygulama guncellemeleri falan varken oyundaymissin. Yani islemci de Hücresel veri de ram de depolama alani da komple yük altındaymış. Bir gun bekle telefonuna kuracaklarını kur, gece full sarj et. Yarın stabil bir haldeyken gir oyuna tekrar dene.

hocam hâlâ ısınıyor ya acaba bir sorun mu var ekranın alt kısmı tam klavye yeri ısınıyor
2020-09-01 02:30:36

Pro Bunny

ve bide 960 FPS videoyu çok kısa çekiyor yazılımsal mı yoksa donanımsal mı
2020-09-01 02:31:54
Eness_rr replied at 2020-08-31 20:30:36
hocam hâlâ ısınıyor ya acaba bir sorun mu var ekranın alt kısmı tam klavye yeri ısınıyor

dur bende bir deneyeyim.. ben daha hic okadar yormadim.. bi bechmark yapayim. %39 da geekbench 5 compute teste basladim. hava 15 derece.
2020-09-01 02:34:03

Pro Bunny

Caner Oktay
dur bende bir deneyeyim.. ben daha hic okadar yormadim.. bi bechmark yapayim.

bende yapayım hocam
2020-09-01 02:35:33

Pro Bunny

Caner Oktay
dur bende bir deneyeyim.. ben daha hic okadar yormadim.. bi bechmark yapayim.

hangi uygulama ile yapıyorsunuz hocam
2020-09-01 02:36:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Eness_rr

Pro Bunny

• Followers

25

• Threads

55

• Replies

539