In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 9 Pro

[Запитання та відповіді] Прошивка RN9pro з Global на індонезійську

2020-08-22 23:04:27
398 10
Шановні Mi-фані,
Настав для мене час змініть мій RN7pro на RN9pro.
Але я читав що починаючи з серії RN8 на всіх Global прошивках відсутні MiUi "дзвонилка" та додаток смс.
Якщо я все правильно зрозумів то є можливість розблокувати Bootloader а потім перепрошити на індонезійську через MiFlashTool щоб повернути оригінальні додатки MiUi.
Підкажіть, є потім можливість знову заблокувати Bootloader та взагалі мабуть це все хотсь вже робив (скільки часу прийшлось чекати unlock) и может щось порадити.
Як на вашу думку, резона зміна RN7pro на RN9pro?
2020-08-22 23:04:27
Favorites RateRate

Mi Comm team

Olexa | from Mi Note 10

Офіційно з боку розробників не було роз'яснення щодо блокування завантажувача при зміні однієї глобальної прошивки на іншу. Тому всі ці маніпуляції ви робите на свій страх і ризик.

Upd. Спитав в колег з Індонезійського Ком'юніті - немає єдиної думки та офіційних роз'яснень щодо цього.

2020-08-23 00:36:15
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?
А що до зміни моделі телефону - це суто Ваш вибір. Оцінюйте свої потреби і можливості моделей.
2020-08-23 01:00:06

Pro Bunny

Стенд Alone Author | from Redmi Note 7 Pro

Olexa
Офіційно з боку розробників не було роз'яснення щодо блокування завантажувача при зміні однієї глобальної прошивки на іншу. Тому всі ці маніпуляції ви робите на свій страх і ризик.

Upd. Спитав в колег з Індонезійського Ком'юніті - немає єдиної думки та офіційних роз'яснень щодо цього.

дякую за швидку відповідь, якщо я вас правильно зрозумів то зміна з
Global на Indonesia можлива так обидві є global stable. Що до bootloader то якщо ого після прошивки не намагайтеся знову заблокувати проблем бути не повинно?
Ще раз щиро дякую за бажання допомогти.
2020-08-23 19:52:56

Pro Bunny

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1600447358dimychman/url
А що до зміни моделі телефону - це суто Ваш вибір. Оцінюйте свої потреби і можливості моделей./quote

Це я розумію, питання було не зовсім коректним. Я мав на увазі тих хто зминів рн7про на рн9про, та задоволені вони такої зміною.
2020-08-23 19:58:21
Стенд Alone відповів о 2020-08-23 14:52:56
дякую за швидку відповідь, якщо я вас правильно зрозумів то зміна з
Global на Indonesia можлива так обидві є global stable. Що до bootloader то якщо ого після прошивки не намагайтеся знову заблокувати проблем бути не повинно?
Ще раз щиро дякую за бажання допомогти.

Я трохи знахабнів та звернувся безпосередньо до голови індонезійської філії Сяомі. Він підтвердив, що відсутні будь-які офіційні роз'яснення щодо блокування завантажувача при зміні прошивки на глобальних моделях. Тобто все це – на свій страх і ризик.
2020-08-23 20:01:33
Коли оновлення прошивки?
Стенд Alone відповів о 2020-08-23 14:58:21
Уе я розумію, питання було не зовсім коректним. Я мав на увазі тих хто зминів рн7про на рн9про, та задоволені вони такої зміною.

Є два моменти.
9 покоління Редмі Ноут більше спрямоване на власників більш старих моделей, аніж 7.
ПРОТЕ, модель РН7Про, про яку ви питаєте, розроблялася виключно під індійський ринок та офіційно не продавалася по світу. Через це «на залізному рівні» є обмеження, зокрема, частотного діапазону. Тобто, якщо ви мінятимете на справді глобальну модель РН9 Про, то воно може бути варто, якщо на індійську РН9 Про, то ви отримаєте не ту модель :-))
2020-08-23 20:06:35
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

Olexa
Є два моменти.
9 покоління Редмі Ноут більше спрямоване на власників більш старих моделей, аніж 7.
ПРОТЕ, модель РН7Про, про яку ви питаєте, розроблялася виключно під індійський ринок та офіційно не продавалася по світу. Через це «на залізному рівні» є обмеження, зокрема, частотного діапазону. Тобто, якщо ви мінятимете на справді глобальну модель РН9 Про, то воно може бути варто, якщо на індійську РН9 Про, то ви отримаєте не ту модель :-))

Зараз в мене як раз RN7pro той що на індійськой прошивки та він був для індійського ринку, кував на али вже з статусом bootloader unlocked. Зараз є можливість купити вроди як дійсно global stable, той що на інтернаціональний ринок. Як що в мене був би RN9pro з офіційними Xiaomi додатками та без Гугл сміття, то я був би напевно дійсно задоволеним. : )
Коли в перше перейшов на Xiaomi даже не мог собі уявити наскільки круте наше комюнити та суспільство. Дякую!
2020-08-23 20:23:05

Pro Bunny

Стенд Alone Author | from Redmi Note 9 Pro

Olexa
Я трохи знахабнів та звернувся безпосередньо до голови індонезійської філії Сяомі. Він підтвердив, що відсутні будь-які офіційні роз'яснення щодо блокування завантажувача при зміні прошивки на глобальних моделях. Тобто все це – на свій страх і ризик.

привіт, хотів додати до цієї розмови що прошити РН9про з Глобал на Індонезія та будь яку іншу Глобал з блокіровкой завантажувача можна без жодних проблеми. Мабуть колегами з індонезійського форуму це теж було би цікаво.
2020-09-07 19:41:55
Стенд Alone відповів о 2020-09-07 14:41:55
привіт, хотів додати до цієї розмови що прошити РН9про з Глобал на Індонезія та будь яку іншу Глобал з блокіровкой завантажувача можна без жодних проблеми. Мабуть колегами з індонезійського форуму це теж було би цікаво.

Якщо хтось отримає цеглу, це буде на вашій совісті ;-)
2020-09-07 22:04:11
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

Стенд Alone Author | from Redmi Note 9 Pro

Olexa
Якщо хтось отримає цеглу, це буде на вашій совісті ;-)

Ніт)) це завжди на совісті власника пристроя, я лише дав инфо як не отримали цеглу)
2020-09-07 22:27:34
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

67

• Threads

17

• Replies

198

1700

3 Days Check-In
7 Days Check-In