In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Od 10 do nieskończoności! - Podziel się swoją 10-letnią historią za pomocą zdjęć!

2020-08-07 21:33:11
4069 84

Cześć Mi Fani,

Xiaomi ma już 10 lat!

Przez ostatnią dekadę poświęciliśmy się misji, aby stworzyć innowacyjne produkty dla każdego. To postanowienie nie zmieniło się od pierwszych dni Xiaomi

Podczas tej długiej podróży nigdy nie dotarlibyśmy tak daleko bez Waszej miłości i zaangażowania, dziękujemy za nieustające wsparcie!
Wraz z rozwojem Xiaomi mamy nadzieję, że Wasze życie jest również pełne pozytywnych doświadczeń oraz nowych wrażeń.

Jak zmieniło się wasze życie w przeciągu ostatnich dziesięciu lat?
Chcieliśmy Was zaprosić do podzielenia się z Mi swoją dziesięcioletnią historią za pomocą zdjęć!

Jak można dołączyć?

1.Prześlij dwa zdjęcia, które pokażą różnicę, jakie wydarzyły się w Twoim życiu na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, koniecznie dołącz ich historię w komentarzu. Jedno ze zdjęć powinno być zrobione 10 lat temu, a drugie w obecnej chwili.

(Uwaga: możesz wysłać dwa zdjęcia w oddzielnych komentarzach z dołączoną historią przy jednym z nich. Możecie też połączyć zdjęcia jak w naszym przypadku, będzie to mile widziane).

Zachęcamy do udostępniania zdjęć oraz ich historii w następujących kategoriach
  • Zmiany, jakie zaszły w Twoim życiu
  • Zmiany, jakie zaszły w Tobie samym np. Twój wygląd
  • Rzeczy, które nie zmieniły się w ciągu ostatnich 10 lat

2. Oczywiście nie można patrzeć tylko wstecz, musimy spoglądać w przyszłość. Po opublikowaniu zdjęć oraz historii możesz zostawić kilka słów z przyszłości, wrócimy do nich w 2030 roku!

Nagrody:

1.Każdy uczestnik otrzyma wirtualny medal z 10 rocznicą społeczności Mi!

2. Mi Community wybierze 6 najlepszych zgłoszeń i przekształci każde z nich w specjalnie zaprojektowany plakat. Zwycięzca otrzyma spersonalizowaną pamiątkę z okazji dziesiątej rocznicy Xiaomi!

Termin wysyłania zgłoszeń:
Zgłoszenia przyjmujemy 10 sierpnia. - czasu jest mało ale wierzę, że damy radę :)

Czekamy na Twoją fotorelację z przeszłości i słowa z przyszłości Od 10 do nieskończoności, chodźmy razem!

2020-08-07 21:33:11
Favorites34 RateRate
2020-08-07 21:48:40

Aegisson (Grzesiek)

Mi Tech Team

Matiox | from app

Udostępniono wątek
2020-08-07 21:57:43

Grand Master Bunny

Febron | from app

Przybyło Mi boczków, ubyło sylwetki. Przybyło pesymizmu, optymizmu jakby mniej. Tak to jest z tym zębem czasu. Z każdym rokiem boli bardziej. Niech dzieje się przyszłość, koniecznie z Xiaomi.. Pozdrawiam.Taki pejzaż.
2020-08-07 22:13:44
Ostatnie 10 lat było dla mnie dość przełomowe.

Przez problemy ze zdrowiem musiałem odłożyć wiele rzeczy które kiedyś były moją codziennością.
Jedną z takich rzeczy jest ... fotografia.

10 lat temu cyfrowa lustrzanka była dla mnie czymś nieodzownym.
Miałem ją praktycznie zawsze przy sobie (nawet idąc po ziemniaki do sklepu) a trochę ważyła ;) ale wtedy miałem w głowię taką zasadę "nigdy nie wiesz co może się wydarzyć na ulicy wartego uwiecznienia".

Niestety, problemy i kwestie zdrowotne spowodowały że musiałem odłożyć sprzęcior do szafy.
Trochę szkoda, bo była to ciekawa przygoda - możliwość poznawania modelek, praca dla agencji modelingowych itp. to było coś co naprawdę uwielbiałem.

Wiele lat nie robiłem żadnych zdjęć.
Żyłem w przeświadczeniu, że telefonem nie da się zrobić zdjęć, to tylko dodatki do telefonów które producenci tak naprawdę wciskają na siłę żeby trochę podbić cenę.

I tak czas mijał, kadry uciekały, a telefon leżał w kieszeni.
Dopiero niedawno, trochę za sprawą tego forum postanowiłem dać szanse fotografii mobilnej.
No bo skoro innego wyjścia nie mam - to lepsze to niż nic.
W międzyczasie kupiłem kolejny telefon od Xiaomi - Mi 9t Pro i to był pewien przełom w moim myśleniu.
Bo pierwszy raz od nie wiem kiedy dostrzegłem, że telefon to nie tylko "słuchawka" i przeglądarka netu.

Ale to nie koniec niespodzianek...
Parę tygodni później, na globalnym Mi Community ogłoszony został konkurs polegający na zadawaniu pytań ekspertom Xiaomi.
Moje pytanie dotyczyło właśnie fotografii bo byłem wtedy "na fali" i .... wygrałem.
Tak - moje pytanie zostało uznane za najciekawsze a dyskusja jaka się między nami wyłoniła okazała się na tyle interesująca że wygrałem Mi 10 Pro.

No i tu zaczął się nowy etap w moim życiu.
Telefon już nie tylko dzwoni, ale też robi zdjęcia.
I to naprawdę dobre zdjęcia.
Ok, nie jest to może to samo co z pełnokaltkową lustrzanką i obiektywem 105 vr 2.8 gdzie robiłem zdjęcia beuty do portfolio makijażystek, ale jak już wspomniałem - lepszy rydz niż nic.

A tak wygląda mniej więcej porównanie mojej fotografii 10 lat temu i teraz....

2020-08-07 22:27:06

Admin

Mati-J Author |

mini21 odpowiada, dnia 2020-08-07 16:27:06

Przez problemy ze zdrowiem musiałem odłożyć wiele rzeczy które kiedyś były moją codziennością.

Świetne zdjęcia zarówno te 10 lat temu jak i obecne :) Fajnie, że Mi 10 PRO pozwala Ci rozwijać pasję!
2020-08-07 22:49:06
Z rzeczy które zmieniły się przez 10 lat :) skok technologiczny w moich smartach :)
1. Rok 2009 - N95
2. Rok 2019 - RN8P
Niebo a ziemia ciekawe jaki będzie w 2029 roku :)

2020-08-07 22:49:31
Artur - RN8Pro 6/64GB Pearl White - Android 10 - MIUI 12

Grand Master Bunny

Febron | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1743313145mini21/url

/quote

Pani pewnie poszła w latach, choć oczarownie mogło wzrosnąć(dojrzałe wiśnie). Song remains the same. A rosa zawsze jest taka sama. Jej soczewka zawsze wspomoże soczewkę profesjonalisty.
2020-08-07 22:49:36

Mi Sports Team

szefo | from app

Moja droga przez 10 lat była bardzo ciekawa począwszy od wyjazdu do Republiki Iraku gdzie czas spędzony dał bardzo dużo do przemyśleń że jednak kraje zachodu mają wszystko z czego można korzystać z demokracji .Po dzień dzisiejszy nieco kg przybyło i rodzina się powiększyła.
2020-08-07 22:52:49
szefo

R/O

1653413590 | from Redmi Note 9 Pro

My 10 year
2020-08-08 01:18:11
Moja historia jest bardzo krótka, ale doskonale pasuje do tego, co się dzieje. Zawsze uwielbiałem robić zdjęcia i podróżować. Uwielbiam też nowe technologie. I tak: 10 lat temu miałem w rękach duży aparat, który był ciężki i nieporęczny, a teraz nigdzie się nie ruszam bez telefonu. Mały, poręczny, a gigant i przede wszystkim zawsze pod ręką. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszy aparat to ten, który mamy zawsze przy sobie :)

10 lat temu:

Teraz:

2020-08-08 02:41:43
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mati-J

Admin

• Followers

79