In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Zmiana organizacji na Mi Community

2020-08-04 19:38:12

3,582 99

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Cześć , jestem Łukasz związany z forum od lat trzech , z Micomunity Polska od niespełna dwóch lat ,  jeden z kilku osób tworzących Mi Sports Team które zajmuję się tutaj głównie wszystkim co związane ze sportem , nowinkami technicznymi , zachęcamy i mobilizujemy również forumowiczów do wspólnej aktywności fizycznej . A na przełamanie lodów takie małe pytanko Mati 😉 nie wiesz kiedy Android 10 i Miui 12 na RN8T? 😁
2020-08-04 21:42:55
Reply Report

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Mati-J
Cześć Łukasz, cieszę się, że mogę Cię poznać. Może warto pomyśleć nad jakimś wypadem na rower z ekipą:) ? Co do pytania to nie wiem... ale postaram się dowiedzieć :)

Jasne , że tak musisz tylko wybrać skąd startujemy🚴 ... bo trochę jesteśmy rozrzuceni po Polsce 😉 Szczecin , Dzierżoniów, Łódź?... daj znać co i jak ..  chłopaki szykują już sprzęt 😃
2020-08-05 01:32:35
Reply Report

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Amsti
A ja mam pytanie do nowego admina. Kiedy otrzymamy nagrody za konkurs z listopada? Dotyczący wyzwania sportowego. Wiele osob czeka  na   nagrody... Zapewne przez nie ład w magazynie...

Podpinam się pod pytanie , konkurs nazywał się wyzwanie meldowanie , mieliśmy otrzymać pakiet sportowy Xiaomi jak na Mi Sports Team przystało
2020-08-06 17:52:32
Reply Report
  • Followers

79

• Threads

1

• Replies

41

157

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list