In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Zmiana organizacji na Mi Community

2020-08-04 19:38:12

3,566 99

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Jestem tu nowy więc miło Was wszystkich poznać... ponownie ;)
2020-08-04 21:12:14
Reply Report
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Grand Master Bunny

pawelt | from Mi Note 10

Łukasz
Jakby nie patrzeć, ma styczność z pracownikami Xiaomi i jest pracownikiem Xiaomi. Szczerze Polski szary użytkownik jak ja chce mieć takie informacje, a od kogo innego jak nie od Admina czy pracowników Xiaomi Polska ma takie uzyskać? Ja wiem, że oddział PL, prawie nic nie znaczy w Xiaomi, ale taki szarak jak ja nigdzie wyzej sie nie dowie takich rzeczy. A niestety Polska jest traktowana jak kraj gorszego sortu

Jestem tu /nowy/ ale masz rację xiaomi musi zacząć traktować Polskę poważnie bo jest chyba naprawdę b. dużo użytkowników produktów i jak nie zmieni swojego podejścia może ich po prostu stracić. Mnie dobijało jak ktoś robił dobrą robotę na tym forum i pamiętamy czym się to skończyło.
2020-08-05 03:50:01
Reply Report
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność
  • Followers

79

• Threads

1

• Replies

41

157