In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Zmiana organizacji na Mi Community

2020-08-04 19:38:12
3523 99

Cześć, nazywam się Mateusz i od dzisiaj przejmuję obowiązki administratora, ponieważ Mi Bunny przestała pełnić tę funkcję z końcem miesiąca.  Możecie mnie kojarzyć z filmów, które pojawiały się na FB Xiaomi oraz z ostatniego streamu POCO, a wcześniej pracowałem u Kuby Klawitera. Będę starał się godnie pełnić tę funkcję. Na razie się wdrażam i potrzebuję chwili czasu, aby poznać cały ecosystem Mi Community, proszę więc o Waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Wczorajszy post, który ukazał się w ogłoszeniach, mógł wzbudzać Wasze wątpliwości i bardzo dziękuję za czujność. Przejmuję tę funkcję do czasu znalezienia nowego Admina. Zadanie nie będzie proste, więc pewnie trochę czasu razem spędzimy :)
2020-08-04 19:38:12
Favorites31 RateRate
Mati na pewno da radę  
2020-08-04 19:44:50

Mi Tech Team

Matiox | from app

Witaj Mati miło mi cię poznać.
Nwm czy to odpowiednie teraz pytanie ale mam pewną sprawę odnośnie konkursu, mogę tu napisać czy lepiej na pv?
2020-08-04 19:51:35

Admin

Mati-J Author |

Matiox odpowiada, dnia 2020-08-04 13:51:35
Witaj Mati miło mi cię poznać.
Nwm czy to odpowiednie teraz pytanie ale mam pewną sprawę odnośnie konkursu, mogę tu napisać czy lepiej na pv?

Hej Matriox, również miło Cię poznać. Napisz do mnie pv, chętnie pomogę:)

2020-08-04 19:52:34
Cześć Mati jestem Vergi, też jestem na Mi Community ale nie na chwilę a nieco dłużej...no chyba że nie ale to się okaże.
Czego dotyczą zmiany, bo nagłówek mówi o zmianach organizacyjnych a w treści parę zdań na kolanie jako przedstawienie się.
Będą jakieś konkrety, coś więcej, jak ma teraz wyglądać organizacja...ktoś coś..?
2020-08-04 19:53:12
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html
cześć  :)
2020-08-04 19:54:54
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Admin

Mati-J Author |

Vergiliusz odpowiada, dnia 2020-08-04 13:53:12
Cześć Mati jestem Vergi, też jestem na Mi Community ale nie na chwilę a nieco dłużej...no chyba że nie ale to się okaże.
Czego dotyczą zmiany, bo nagłówek mówi o zmianach organizacyjnych a w treści parę zdań na kolanie jako przedstawienie się.
Będą jakieś konkrety, coś więcej, jak ma teraz wyglądać organizacja...ktoś coś..?

Cześć Vergi, w najbliższym czasie planujemy spotkanie z moderatorami, aby omówić nowe zmiany. Proszę o cierpliwosc :)
2020-08-04 19:57:16

Moderator

hardziol | from app

no nic też wypada się przedstawić. Jestem Hardziol, także od dłuższego czasu (2 lata?). Ogólnie fajnie by było wiedzieć jak to dalej będzie funkcjonowalo, czyli grupy i cała reszta. Jakie będą kolejne zmiany i czy jakies beda? Jak zauważyłes pewnie, Vergi, Styliana, Przybort i Ja jesteśmy moderatorami i fajnie by było co nieco wiedzieć, bo szczerze nic nie wiemy :d
2020-08-04 19:59:18

Mi Tech Team

Matiox | from app

Mati-J
Hej Matriox, również miło Cię poznać. Napisz do mnie pv, chętnie pomogę:)

Już napisałem ;)
2020-08-04 20:01:14

Admin

Mati-J Author |

Hej, miło Cię poznać :)
2020-08-04 20:05:54

Admin

Mati-J Author |

hardziol odpowiada, dnia 2020-08-04 13:59:18
no nic też wypada się przedstawić. Jestem Hardziol, także od dłuższego czasu (2 lata?). Ogólnie fajnie by było wiedzieć jak to dalej będzie funkcjonowalo, czyli grupy i cała reszta. Jakie będą kolejne zmiany i czy jakies beda? Jak zauważyłes pewnie, Vergi, Styliana, Przybort i Ja jesteśmy moderatorami i fajnie by było co nieco wiedzieć, bo szczerze nic nie wiemy :d

Czesć Hardziol, miło Cię poznać. Bardzo bym chciał z Wami porozmawiać i omówić bieżącą sytuację. Mam nadzieję, że uda nam się zdzwonić w tym tygodniu.

2020-08-04 20:06:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mati-J

Admin

• Followers

79

• Threads

15

• Replies

27

154