In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports

[Inne] Milion podsumowanie i... słowo się rzekło KTO JEST KIM odsłona II

2020-07-27 16:52:18
1577 55
Słowo się rzekło. Milion pękł w sobotę ale nie wszyscy byli w stanie po grillu wrzucić wyniki wieczorem. Rano w niedzielę było jeszcze trudniej.
39 osób czynnie uczestniczyło w dokładaniu do interesu. Kto co i jak w tabelce na końcu pisania. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy
W poniedziałek opublikujemy film z losowania drobiazgów - będzie i tu w komentarzu i w komentarzu do samego wyzwania.  i skontaktujemy się ze szczęśliwcami na priv. Celem pozyskania tajnych danych do przesłania.
Jako, że obiecaliśmy coś jeśli milion pęknie przed końcem weekendu… Kobyłka u płota.
Niniejszym przedstawiamy drugą odsłonę poznawania się z MiSportsTeam. Zasady te same.
6 opisów. 6 postaci. Czekamy na wasze typy
A oto my trochę z przymrużeniem oka.

1.      Piotr
Piotr uwielbia piesze wycieczki, bieganie i wszelką aktywność. Jako geolog amator dokopuje się w MiFit do rzeczy, dzięki którym programiści apki na razie go tylko nie lubią. Nie jest wykluczone, że ostatnie częste aktualizacje Mi Fita „zawdzięczacie” właśnie jemu. Plotka a do plotek należy podchodzić z rezerwą głosi, że owi programiści kupili mu zegarek HAYLOU,który tak, tak, działa tylko z apką HAYLOU, za którą oni nie odpowiadają.
2.      Paweł Rura
Paweł nieśmiało dołączył do Teamu w tym miesiącu. Co nie znaczy, że będzie siedział cicho w kącie. Chyba z resztą tego nie umie. Na razie służy głosem doradczym i realizuje swój własny projekt, który niebawem trafi na łamy Community. Nie lubi i nie umie tłumaczyć czegoś po dwa trzy razy mówiąc, że gdyby chciał powtarzać to by się zatrudnił na dworcu. Albo został nauczycielem.
3.      Łukasz
Łukasz jak na kierownika bałaganu przystało zapowiedział nam, wyciągając zaciśniętą pięść, że będzie dla nas jak „rodzony ojciec”. I jest, dba o nas jak ojciec najlepszy i to nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza że przecież prawie wcale nie padało. Ostatnio wyszło na jaw, że wiosłuje na sucho, biega na mokro. Jego najlepszym przyjacielem w telefonie jest Mi Fit. Widują się wielokrotnie w ciągu dnia.
4.      Janek
Janek jest dobrym duchem. Przed Łukaszem trzymał towarzystwo za …… yyyy za to za co się trzyma. Zagląda często. Lubi pożartować jak każdy z nas. W wolnych chwilach społecznie oporządza smoka w Krakowie. Południowy charakter objawia się w gestykulacji rękoma. Jeśli to nie pomaga to również nogami. Wtedy lepiej być gdzie indziej. Jest zerojedynkowy. I niech tak zostanie.
5.      Artur
Szara eminencja, często dorzuca drobiazgi będące uzupełnieniem jakiejś koncepcji. Jak wszyscy pracuje nad tym, żeby Piotr miał co zgłaszać programistom mi fita. To chyba takie nasze małe hobby. Człowiek,który zamordował akumulator w hulajnodze. Bezpowrotnie. I bezwzględnie. Mówi, że to dzieci a nie on. Ale my wiemy swoje. Kto by nie chciał się przejechać hulajnogą.
6.      Krzysztof
Chwilę trwało zanim się dostroił do zespołu.Odnalazł się w graficznej oprawie MiSportsTeam. Podobnie jak reszta teamu szaleje za Mi Fitem i nie wyobraża sobie dnia bez rozmowy o nim. Na razie bezskutecznie próbuje się dowiedzieć jak na podstawie tych samych danych google fit robi mu dzień spalonymi kaloriami podczas gdy Mi Fit ciągle twierdzi, że powinien spalić ich więcej. Dziwny jakiś.

Przy okazji mam mały jubileusz to mój 50 post. Jak na rok w rodzinie to szału nie ma. Ale jest okazja))))))))))Lecę po Picolo)))
W zestawieniu na czerwono brak wyników od osób, które zaczęły zabawę z nami. Bawimy się do końca:)
Wszystkim, którym się chciało ruszyć 4 litery.. albo i więcej..... dziękujemy:)

Rate

Number of participants 2 Experience +4 Pack Reason

View Rating Log

2020-07-27 16:52:18
Favorites20 RateRate
Brawo :)
2020-07-27 17:05:12
Diana

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Lubu dubu , lubu dubu post pięćdziesiąty Krzysia z Mi Sports klubu😁 , a Ci co na czerwono ojjjj nie ładnie , nie ładnie 🤭 MiTu na Was będzie miał oko...
2020-07-27 17:05:13

Mi Sports Team

Aegisson | from app

daliśmy radę. razem dalej, wyżej, szybciej.
2020-07-27 17:18:59
Aegisson (Grzesiek)

Mi Sports Team

Krzysztof5791 Author | from app

Aegisson
daliśmy radę. razem dalej, wyżej, szybciej.

dokładnie. Każdy kto dołożył jest zwycięzcą. :-)
2020-07-27 17:27:58
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Semi Pro Bunny

Serkovsky | from app

było dobrze ale mogło być lepiej następny razem w weekend celniemy może 2 mln :D
2020-07-27 17:35:25

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

brawo dla wszystkich, ruszających i kręcąc ych czterema litetkami przez weekend 😁😁
2020-07-27 17:54:36

Advanced Bunny

Misiaqu | from app

Daliśmy radę, Brawa dla wszystkich :))
2020-07-27 17:59:41

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Zabawa była super. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją powtórzymy 👍
2020-07-27 18:05:30

Banned

1653413590 | from Redmi Note 7

Bravo
2020-07-27 18:06:35
Sławek tbg odpowiada, dnia 2020-07-27 12:05:30
Zabawa była super. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją powtórzymy 👍

Mamy pomysł na przyszły weekend.....musimy dopracować szczegóły:)
2020-07-27 18:11:35
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Krzysztof5791

Mi Sports Team

• Followers

134

• Threads

64

• Replies

700